Ewa gotuje (488)
W skrócie: | Adam sam przygotuje danie główne. Później prowadząca pokaże, jak ugotować znakomitą jesienną zupę jarzynową, doprawioną bałkańskim ajvarem. Na deser będzie ciasto z jabłkami i kakao. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 7 maja za 13 dni |
4:05 | Polsat |
Opis
Kolejna seria popularnego programu kulinarnego. W gastronomii pojawił się nieco odmienny trend, zgodnie z którym najmodniejsza w 2023 będzie kuchnia nostalgiczna, polegająca na powrocie do smaków z lat naszej młodości - innymi słowy do przepisów wykorzystywanych przez mamy i babcie. Dla Ewy to żadna nowość, bowiem od lat sięga do sprawdzonych receptur znanych z domu rodzinnego. Tak będzie również w tym sezonie programu. Prowadząca przypomni także przepisy zdobyte podczas swoich licznych zagranicznych podróży.
Tym razem asystent Ewy, Adam, zrobi niespodziankę swojej szefowej i sam przygotuje danie główne. Później prowadząca pokaże, jak ugotować znakomitą jesienną zupę jarzynową, doprawioną bałkańskim ajvarem. Na deser będzie ciasto na oleju rzepakowym z jabłkami i kakao. Do przygotowania go Ewa użyła bardzo prostego przepisu, która doskonale się nada również dla osób, dopiero zaczynających swoją przygodę z pieczeniem.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (354) - magazyn kulinarny - dziś, 24 kwietnia 7:10
- Ewa gotuje (355) - magazyn kulinarny - dziś, 24 kwietnia 7:35
- Ewa gotuje (409) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 24 na 25 kwietnia 2:30
- Ewa gotuje (374) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 24 na 25 kwietnia 2:45
- Ewa gotuje (375) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 24 na 25 kwietnia 3:15
- Ewa gotuje (482) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 24 na 25 kwietnia 4:00
- Ewa gotuje (356) - magazyn kulinarny - piątek, 25 kwietnia 7:10
- Ewa gotuje (357) - magazyn kulinarny - piątek, 25 kwietnia 7:35
- Ewa gotuje (410) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 25 na 26 kwietnia 2:30
- Ewa gotuje (376) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 25 na 26 kwietnia 2:45