Ewa gotuje (357)
magazyn kulinarny Polska 2019
W skrócie: | Prowadząca przygotuje potrawy pochodzące z Zagłębia Dąbrowskiego. Ugotuje juszkę, czyli polewkę jarzynową z ziemniakami i kaszą jęczmienną. Upiecze roladę z wieprzowiny faszerowaną grzybami. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 26 lutego za 13 dni |
2:30 | Polsat Rodzina (z napisami) |
Opis
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
Prowadząca przygotuje potrawy pochodzące z Zagłębia Dąbrowskiego. Ugotuje juszkę, czyli polewkę jarzynową z ziemniakami i kaszą jęczmienną. Potem upiecze roladę z wieprzowiny, faszerowaną leśnymi grzybami. Na deser zaś przyrządzi chałkę, aromatyzowaną i barwioną szafranem.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (465) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 12 na 13 lutego 2:25 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (466) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 12 na 13 lutego 3:15 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (462) - magazyn kulinarny - dziś, 13 lutego 7:10
- Ewa gotuje (463) - magazyn kulinarny - dziś, 13 lutego 7:35
- Ewa gotuje (467) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 13 na 14 lutego 2:45 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (468) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 13 na 14 lutego 3:15 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (464) - magazyn kulinarny - piątek, 14 lutego 7:10
- Ewa gotuje (469) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 14 na 15 lutego 2:45 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (470) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 14 na 15 lutego 3:15 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (518) - magazyn kulinarny - sobota, 15 lutego 7:30