Ewa gotuje (348)
magazyn kulinarny Polska 2018
W skrócie: | Prowadząca przygotuje imieninowy poczęstunek. Na przystawkę poda plastry bakłażana, zapieczone z sosem pomidorowym i serem halloumi. W roli dania głównego pojawi się wołowina duszona w winie. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
Prowadząca przygotuje imieninowy poczęstunek. Na przystawkę poda plastry bakłażana, zapieczone z gęstym sosem pomidorowym i serem halloumi. W roli dania głównego pojawi się wołowina duszona w czerwonym winie z podsmażonymi wcześniej ziemniakami. Zaś na deser Ewa Wachowicz upiecze kruche ciasto z dżemem agrestowym.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (411) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 26 na 27 kwietnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (378) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 26 na 27 kwietnia 2:55
- Ewa gotuje (379) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 26 na 27 kwietnia 3:25
- Ewa gotuje (430) - magazyn kulinarny - niedziela, 27 kwietnia 10:45
- Ewa gotuje (412) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 27 na 28 kwietnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (358) - magazyn kulinarny - poniedziałek, 28 kwietnia 7:10
- Ewa gotuje (359) - magazyn kulinarny - poniedziałek, 28 kwietnia 7:35
- Ewa gotuje (413) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (380) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 2:45
- Ewa gotuje (381) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 28 na 29 kwietnia 3:15