Smakuj świat z Pascalem (1/4)
W skrócie: | Kamery odwiedzają plantacje goździków, z których słynie Zanzibar. Widzowie odkryją, w jaki sposób się je uprawia, zbiera i suszy, a także jak wygląda selekcja najlepszych przypraw. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 15 lutego pojutrze |
18:30 | Travel |
Opis
W trakcie swojej kolejnej podróży kulinarnej Pascal Brodnicki poznaje sekrety kuchni Zanzibaru. Kosztuje tamtejszych przysmaków, odwiedza targi oraz miejsca, w których produkowana jest lokalna żywność.
Kamery odwiedzają plantacje goździków, z których słynie Zanzibar. Widzowie odkryją, w jaki sposób się je uprawia, zbiera i suszy, a także jak wygląda selekcja najlepszych przypraw. Kucharka Habiba zdradzi sekrety tradycyjnych potraw tego kraju, a przy okazji Pascal dowie się, co mieszkanki Zanzibaru sądzą o mężczyznach, którzy mieszają się do gotowania. Znachorka z zaprzyjaźnionej wioski opowie prowadzącemu o leczniczych właściwościach goździków. Na koniec Pascal pokaże, jak połączyć barwną, afrykańską kuchnię z polskimi smakami, i przyrządzi prostego kurczaka curry w mleczku kokosowym. Wytłumaczy też, dlaczego uwielbia dania jednogarnkowe.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Pascal Brodnicki gospodarz
Zobacz także
- Smakuj świat z Pascalem (2/4) - reality show - sobota, 15 lutego 19:05
- Smakuj świat z Pascalem (3/4) - reality show - sobota, 15 lutego 19:40
- Smakuj świat z Pascalem (4) - reality show - sobota, 15 lutego 20:10
- Smakuj świat z Pascalem (1/9) - reality show - wtorek, 25 lutego 10:05
- Smakuj świat z Pascalem (2/9) - reality show - wtorek, 25 lutego 10:40
- Smakuj świat z Pascalem (3/9) - reality show - wtorek, 25 lutego 11:15
- Smakuj świat z Pascalem (4/9) - reality show - wtorek, 25 lutego 11:50