Fabryka jedzenia: Ice Cup of Tea (3)
(Food Factory 3: Ice Cup of Tea)
W skrócie: | Dokumentaliści przedstawiają proces produkcji pasty tapenada, bardzo drogich lodów i lizaków Tutti Frutti. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Odkrywanie tajemnic produkcji popularnych artykułów spożywczych. Każdy odcinek serialu to wizyta w jednym z kanadyjskich zakładów. Kamery śledzą poszczególne etapy produkcji artykułów, które konsumenci zwykle bez zastanowienia biorą ze sklepowych półek. Widzowie mają okazję przekonać się, jak powstają między innymi: bekonowe chipsy z syropem klonowym i czekoladą, lody, bajgle, pomarańcze z czekolady i tabletki musujące.
W tym odcinku
W dzisiejszym odcinku zobaczymy m.in. maszynę specjalnie zaprojektowaną do produkcji popularnych lodów o nazwie Cherry Garcia. Odwiedzimy również przedsiębiorstwo wytwarzające pół miliarda torebek herbaty rocznie. Proces produkcji kontroluje komputer, który dba o idealny skład mieszanki earl grey. Ponadto przyjrzymy się wytwarzaniu tapenady, czyli pasty z oliwek i kaparów. W programie także maszyna, produkująca 500 lizaków na minutę.
Zobacz także
- Fabryka jedzenia (17) - serial dokumentalny - dziś, 28 kwietnia 7:25
- Fabryka jedzenia (18) - serial dokumentalny - wtorek, 29 kwietnia 7:25
- Fabryka jedzenia (19) - serial dokumentalny - środa, 30 kwietnia 7:25
- Fabryka jedzenia (20) - serial dokumentalny - czwartek, 1 maja 7:25
- Fabryka jedzenia: Sweet and Savoury (10) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 12:00
- Fabryka jedzenia: Fantastic Flavours (11) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 12:30
- Fabryka jedzenia: In a Pickle (12) - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 12:00
- Fabryka jedzenia: Give It a Whirl (13) - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 12:30
- Fabryka jedzenia (21) - serial dokumentalny - poniedziałek, 5 maja 7:25
- Fabryka jedzenia (22) - serial dokumentalny - wtorek, 6 maja 7:25