Program TV na sobotę 18.05.2024
POPULARNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Komisarz Alex 21: Obława (261)
20:20serial kryminalny
Hit na sobotę: Żeby nie było śladów
21:20dramat obyczajowy
TVP 2
Panorama
22:10magazyn informacyjny
Ewa Farna na dobry wieczór
22:45widowisko muzyczne
Władza
23:45thriller
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
Tele 5
Król chmur
20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
21:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (10)
22:45program rozrywkowy
Kilka słów o miłości
23:45film obyczajowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1145)
20:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (806)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (807)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (808)
23:00serial kryminalny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (51)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (52)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (53)
22:00serial kryminalny
Nieuchwytni
23:00film sensacyjny
TVP Kultura
Bilet do kina: Mój tydzień z Marilyn
20:00dramat biograficzny
Jazz.pl Polskie Radio: Stanisław Sojka
21:50koncert
Wieczór kinomana: Kto sieje wiatr
23:10dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Zatoka szpiegów (6)
20:20serial szpiegowski
Sanatorium miłości 6 (8)
21:15reality show
Dom pod Dwoma Orłami (9)
22:10serial obyczajowy
Teleexpress Weekend
23:00program informacyjny
Polacy to wiedzą! (98)
23:25teleturniej
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
20:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (11)
20:55program rozrywkowy
Mam talent Ameryka - All Stars (5)
21:35program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Hrabi, część 1 (1)
23:10program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (10)
23:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
ale kino+
McDonald i Dodds 3 (2)
od 18:25serial kryminalny
Purpurowe rzeki 2: Aniołowie Apokalipsy
20:10thriller
Wilcze prawo: 1974
22:00dramat kryminalny
Pasażerowie nocy
23:55dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Niewierni w Paryżu
od 18:45komediodramat
Golda
20:20film biograficzny
Premiera: After 5. Na zawsze
22:00melodramat
W obronie własnej
23:30dramat sensacyjny
CANAL+ Film
Naśladowca
20:00thriller
Niebezpieczny kochanek
21:35thriller
Puchatek: Krew i miód
23:30horror
CANAL+ Premium
Golda
od 19:20film biograficzny
Premiera: After 5. Na zawsze
21:00melodramat
W obronie własnej
22:30dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Poza nocą (1)
20:00serial historyczny
Poza nocą (2)
20:55serial historyczny
Poza nocą (3)
21:55serial historyczny
Poza nocą (4)
22:45serial historyczny
Poza nocą (5)
23:55serial historyczny
CBS Europa
Legenda Zorro
od 18:30film przygodowy
Whiskey, Tango, Foxtrot
21:00komediodramat
Czas patriotów
23:15film sensacyjny
Epic Drama
Premiera: Poirot 13: Słonie mają dobrą pamięć (1)
od 19:30serial kryminalny
Premiera: Poirot 13: Wielka czwórka (2)
21:30serial kryminalny
Archie (2)
23:30serial biograficzny
HBO 2
Uniesieni
od 19:30dramat obyczajowy
Zaginiona
21:00thriller
Sympatyk: All for One (5)
22:55serial szpiegowski
Czuję twój oddech (5)
23:55serial kryminalny
HBO 3
Hacks 2: There Will Be Blood (1/8)
20:00serial komediowy
Hacks 2: Quid Pro Quo (2)
20:35serial komediowy
Hacks 2: Trust the Process (3)
21:05serial komediowy
Hacks 2: The Captain's Wife (4)
21:35serial komediowy
Hacks 2: Retired (5)
22:10serial komediowy
Hacks 2: The Click (6)
22:45serial komediowy
Hacks 2: On the Market (7)
23:20serial komediowy
Hacks 2: The One, The Only (8-ost.)
23:50serial komediowy
Polsat Film
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
od 18:10film sensacyjny
Sobotni superhit: Ava
21:00thriller
Prawo ojca
23:00dramat sensacyjny
Warner TV
To nie byłam ja
od 19:30dramat obyczajowy
Chyłka - Oskarżenie (4)
21:10serial kryminalny
Chyłka - Oskarżenie (5)
22:00serial kryminalny
Odwet
22:55film sensacyjny
SPORTOWE
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:25piłka nożna
Turbokozak
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55piłka nożna
Boks: BKFC Fight Night: Omaha
23:00waga półśrednia: Carlos Trinidad-Snake - Dustin Pague
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 18:30mecz: Texom Stal Rzeszów - Energa Wybrzeże Gdańsk
Boks: Walka o pasy IBO Word i WBA World w Cardiff
20:45waga półśrednia: Lauren Price - Jessica McCaskill
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00magazyn bokserski
Liga+
23:35magazyn piłkarski
Eurosport 1
BMX: Mistrzostwa świata - Rock Hill 2024
20:00sporty ekstremalne
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:3014 etap - jazda indywidualna na czas: Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
Eurosport 2
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
22:00finały streetu mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
23:00mecz finałowy
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 19:00studio
Magazyn olimpijski
21:00magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
22:15mecz: Korea Południowa - Dominikana
Polsat Sport 2
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 19:50mecz półfinałowy fazy play-off
Wyścigi konne: Preakness Stakes
22:30wyścigi konne
Polsat Sport 3
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 18:45mecz: Włochy - Turcja
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Lekkoatletyka: 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów 2024
od 17:50lekkoatletyka
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
22:354. etap
Koszykówka 3x3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
23:15mecz kobiet: Polska - Niemcy; mecz mężczyzn: Belgia -Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!