
Film CafeProgram TV na Sobota 5.04.2025
6:00
7:50
9:45
Wielka włóczęgakomedia wojenna, Francja/Wielka Brytania 1966
Szalona wędrówka przez okupowaną Francję.
12:10
13:55
Nowicjuszkomedia kryminalna, USA 1990
Student podejmuje pracę u niejakiego Sabatiniego. Odkrywa, że przełożony jest szefem mafii.
15:55
Miłość pod drzewem oliwnymmelodramat, Kanada/USA 2020
Kalifornia Północna. Nicole Cabella pragnie rozwijać rodzinną firmę produkującą oliwę z oliwek. Rywalizuje z sąsiadem Jakiem Brandinim o sporny kawałek gruntu. Między konkurentami rodzi się uczucie.
17:40
Kapitan Corellimelodramat, Francja/Wielka Brytania/USA 2001
Włoski żołnierz zakochuje się w Greczynce.
20:00
Pełzaki: Gdzie jest bobas?film animowany, Korea Południowa/Wielka Brytania/USA 1998
W rodzinie Pickesów przychodzi na świat kolejne dziecko. Stu i Didi usiłują sprostać nowym wyzwaniom. Ich syn Tommy i jego gang postanawiają zwrócić noworodka tam skąd przybył, czyli do szpitala.
21:35
0:35
Przewodnik po życiukomedia, USA 2015
Will Henry przyłapuje swoją żonę Charlie z kochankiem. Nie potrafi wybaczyć zdrady, dlatego koniec małżeństwa jest nieunikniony. Para nie chce jednak swoim rozstaniem skrzywdzić córek.
2:20
4:10
Dzika Różamelodramat, USA 2016
Lata 50, XX w. Rose (Tara Samuel) musi wrócić do rodzinnego miasteczka Beresford, aby zająć się chorą matką. Los ją zaskakuje, stawiając na jej drodze niesłyszącego Jamesa (Troy Kotsur).
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI