Najdziwniejsze gatunki: Rebelia mutantów (3)
(Weirdest: Asia's Weirdest: Mutant Uprising)
serial przyrodniczy Nowa Zelandia 2021
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 26 kwietnia za 11 dni |
17:00 | National Geographic Wild |
niedziela, 27 kwietnia za 12 dni |
5:00 | National Geographic Wild |
Opis
Twórcy serii zapraszają na niesamowite spotkanie z najdziwniejszymi zwierzętami na lądzie i w oceanach. Wśród nich znajdują się latające gady, jadowite naczelna, a także mięsożerna rośliny. Stworzenia te zamieszkują Azję, największy kontynent na Ziemi.
W tym odcinku
Widzowie zobaczą najdziwniejsze mutanty w Azji. Wśród nich znajdują się powietrznodesantowe węże, lądowe ryby, muchy z nadmuchiwanymi oczami oraz bioluminescencyjne chrząszcze.
Zobacz także
- Najdziwniejsze gatunki: Morscy gladiatorzy (2) - serial przyrodniczy - sobota, 19 kwietnia 14:00 i 1 późniejsza emisja
- Najdziwniejsze gatunki: Cisi zabójcy (2) - serial przyrodniczy - sobota, 19 kwietnia 17:00 i 2 późniejsze emisje
- Najdziwniejsze gatunki: Głębia miłości (4) - serial przyrodniczy - poniedziałek, 21 kwietnia 13:00
- Najdziwniejsze gatunki: Morscy gladiatorzy (5) - serial przyrodniczy - wtorek, 22 kwietnia 13:00
- Najdziwniejsze gatunki: Odmieńcy (6) - serial przyrodniczy - środa, 23 kwietnia 13:00
- Najdziwniejsze gatunki: W pogoni za miłością (1) - serial przyrodniczy - czwartek, 24 kwietnia 13:00
- Najdziwniejsze gatunki: Odmieńcy (3) - serial przyrodniczy - sobota, 26 kwietnia 14:00 i 1 późniejsza emisja