Najdziwniejsze gatunki: Odmieńcy (6)
(Weirdest: Ocean´s Weirdest: Mutant Misadventures)
serial przyrodniczy Nowa Zelandia 2021
W skrócie: | Mieszkający w oceanie odmieńcy nie mają lekkiego życia. Pewna ośmiornica zrobi wszystko za kokosa. Wybuch wulkanu pokrzyżuje szyki kałamarnicom, a krewetki dowiodą, że czasem mały może więcej. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 23 kwietnia za 9 dni |
13:00 | National Geographic Wild |
Opis
Twórcy serii zapraszają na niesamowite spotkanie z najdziwniejszymi zwierzętami na lądzie i w oceanach. Wśród nich znajdują się latające gady, jadowite naczelna, a także mięsożerna rośliny. Stworzenia te zamieszkują Azję, największy kontynent na Ziemi.
W tym odcinku
Mieszkający w oceanie odmieńcy nie mają lekko. Fetyszystyczna ośmiornica zrobi wszystko za kokosa, a krab obnaży się w towarzystwie. Wulkan pokrzyżuje szyki kałamarnicom, a krewetki dowiodą, że czasem mały może więcej. Albatros jest w stanie poświęcić wolność za seks, a pewną rybę poniosą nerwy.
Zobacz także
- Najdziwniejsze gatunki: Morscy gladiatorzy (2) - serial przyrodniczy - sobota, 19 kwietnia 14:00 i 1 późniejsza emisja
- Najdziwniejsze gatunki: Cisi zabójcy (2) - serial przyrodniczy - sobota, 19 kwietnia 17:00 i 2 późniejsze emisje
- Najdziwniejsze gatunki: Głębia miłości (4) - serial przyrodniczy - poniedziałek, 21 kwietnia 13:00
- Najdziwniejsze gatunki: Morscy gladiatorzy (5) - serial przyrodniczy - wtorek, 22 kwietnia 13:00
- Najdziwniejsze gatunki: W pogoni za miłością (1) - serial przyrodniczy - czwartek, 24 kwietnia 13:00
- Najdziwniejsze gatunki: Odmieńcy (3) - serial przyrodniczy - sobota, 26 kwietnia 14:00 i 1 późniejsza emisja
- Najdziwniejsze gatunki: Rebelia mutantów (3) - serial przyrodniczy - sobota, 26 kwietnia 17:00 i 1 późniejsza emisja