Kuchenne rewolucje (12)
W skrócie: | Mirek prowadzi w Lęborku lokal Nusma. Biznes nie przynosi zysków, ale prawie 50-letni właściciel korzysta z finansowego wsparcia rodziców, którzy martwią się, że nie będą w stanie mu już pomagać. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 27 marca za 13 dni |
19:50 | TVN Style (z napisami) |
Opis
Czas na nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim znaczące zmiany w życiu właścicieli upadających restauracji. Jesienią, w kolejnym sezonie swojego programu, nieustraszona kulinarna ekspertka Magda Gessler ponownie dociera w każdy zakamarek kraju, ratując przed zamknięciem gastronomiczne biznesy. Widzowie przekonają się, czy "Kuchenne rewolucje" przyniosą wreszcie kolejnym bohaterom upragniony sukces w tej trudnej branży.
Mirek od osiemnastu lat prowadzi w Lęborku lokal Nusma. W spełnieniu marzeń o własnym biznesie pomogli mu rodzice. Zaczynał on od skromnej kawiarni, którą przemienił w restaurację z bardzo szerokim menu. W ostatnim czasie właściciel stracił pracowników i twierdzi, że nie może znaleźć nowych. Z tego powodu kucharz, kelner i szef to jedna i ta sama osoba. Biznes nie przynosi zysków, ale prawie 50-letni Mirek korzysta z finansowego wsparcia rodziców, którzy starają się pomóc synowi, jak mogą, ale ze względu na swój wiek martwią się, że dłużej nie dadzą już rady. Magda Gessler spróbuje odciąć pępowinę Mirkowi i nauczyć go samodzielności.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje (12/13) - program rozrywkowy - dziś, 14 marca 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (7/13) - program rozrywkowy - dziś, 14 marca 20:05 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (5/12) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 6:45 i 3 późniejsze emisje
- Kuchenne rewolucje (2/12) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 10:00
- Kuchenne rewolucje: Komorniki - Pod Dębami (6/13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 11:00 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Koronowo - Nasze smaki (3/12) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (3/13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 21:15
- Kuchenne rewolucje (4/13) - program rozrywkowy - sobota, 15 marca 22:20
- Kuchenne rewolucje: Bytom - Restauracja pod Orzechem (6/12) - program rozrywkowy - niedziela, 16 marca 6:45