Kuchenne rewolucje (7/15)
W skrócie: | Ekipa programu wybiera się do Połajewa. Tu znajduje się restauracja Silvano. Właścicielem lokalu, który działa już od piętnastu lat, jest Kuba. Pandemia niestety pogrążyła także i jego biznes. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 28 kwietnia za 9 dni |
19:50 | TVN Style (z napisami) |
Opis
Emitowany od jedenastu lat program wciąż wzbudza emocje u widzów. Trudno znaleźć na mapie Polski miejsce, do którego dotąd nie zawitała Magda Gessler. W nowym sezonie odwiedzi m.in. Zamość, Jawor, Golub-Dobrzyń i Inowrocław. Będzie tam zmieniać wygląd oraz menu lokalu, którego właściciele wezwali ją na pomoc, a także myślenie ludzi na temat ich gastronomicznego biznesu. W czasie pandemii to zadanie wydaje się podwójnie trudne, jednak dla kulinarnej ekspertki nie ma rzeczy niemożliwych.
Ekipa programu tym razem wybiera się do Połajewa w Wielkopolsce. Przez miejscowość przebiega dość ruchliwa droga i to właśnie przy niej znajduje się restauracja Silvano. Właścicielem lokalu, który działa już od piętnastu lat, jest Kuba. Pandemia niestety pogrążyła także i jego biznes. W staraniach o utrzymanie restauracji przy życiu pomaga Kubie jego żona. Wspólnie robią wszystko, co w ich mocy, by przyciągnąć klientów. Do swojego menu dodali włoską pizzę, kotleta schabowego, japońskie sushi, a nawet kebaba czy burgery. Mimo tak zróżnicowanej oferty, Silvano wciąż świeci pustkami i przynosi jedynie straty. Zdesperowani właściciele lokalu postanowili zwrócić się o pomoc do Magdy Gessler, mając nadzieję, że restauratorka pomoże im okiełznać ten międzynarodowy galimatias.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje: Sokołów - Kuźnia Smaków/Prosto od serca (5/15) - program rozrywkowy - dziś, 19 kwietnia 6:45
- Kuchenne rewolucje (7/12) - program rozrywkowy - dziś, 19 kwietnia 10:00
- Kuchenne rewolucje (3/13) - program rozrywkowy - dziś, 19 kwietnia 11:05
- Kuchenne rewolucje (8/12) - program rozrywkowy - dziś, 19 kwietnia 17:55
- Kuchenne rewolucje (11/13) - program rozrywkowy - dziś, 19 kwietnia 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (13) - program rozrywkowy - dziś, 19 kwietnia 21:15 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (1/15) - program rozrywkowy - dziś, 19 kwietnia 22:20 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Jawor - Magnolia/Kulinarna Fabryka Smaku (6/15) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 19 na 20 kwietnia 5:55
- Kuchenne rewolucje: Połajewo - Silvano/Gę Gę Gę (7/15) - program rozrywkowy - niedziela, 20 kwietnia 6:50
- Kuchenne rewolucje (8/12) - program rozrywkowy - niedziela, 20 kwietnia 11:25 i 1 późniejsza emisja