Bitwy magazynowe 3: Gangi Nowego Jorku (14)
(Auction Hunters 3: Gangs of New York)
serial dokumentalny USA 2012
W skrócie: | W Brooklynie, Ton i Allen konkurują z właścicielem lokalnego sklepu z używanymi rzeczami. Walczą o armatę wodną i stary automat do gier. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 16 marca za 6 dni |
7:50 | HISTORY |
Opis
Każdego dnia w Ameryce odbywają się aukcje, na których można nabyć za bezcen prawdziwe skarby. Clinton "Ton" Jones i Allen Haff, eksperci od antyków, starej broni i walut, przemierzają Stany Zjednoczone w poszukiwaniu wyjątkowych okazji. W swoim programie pokażą, jak składać i przebijać oferty, wygrywać aukcje, oceniać wartość znalezionych przedmiotów, a przede wszystkim - w jaki sposób zyskownie sprzedawać je kolekcjonerom.
W tym odcinku
Podczas aukcji w Brooklynie, Ton i Allen muszą konkurować z właścicielem lokalnego sklepu z używanymi rzeczami. Walczą o armatę wodną i stary automat do gier.
Zobacz także
- Bitwy magazynowe 3: Personalny transporter (12) - serial dokumentalny - niedziela, 16 marca 6:55
- Bitwy magazynowe 3: Ukryty skarb motoryzacji (13) - serial dokumentalny - niedziela, 16 marca 7:25
- Bitwy magazynowe 3: Bestia pod maską (15) - serial dokumentalny - niedziela, 23 marca 6:55
- Bitwy magazynowe 3: Wygrana w kręgle (16) - serial dokumentalny - niedziela, 23 marca 7:25
- Bitwy magazynowe 3: Piłka do dołka (17) - serial dokumentalny - niedziela, 23 marca 7:50