Bitwy magazynowe 3: Bestia pod maską (15)
(Auction Hunters 3: The Jersey Score)
serial dokumentalny USA 2012
W skrócie: | Ton i Allen wybierają się do Nowego Jorku. Miejscowi łowcy dają im do zrozumienia, że są nie są tu mile widziani. Kolekcjonerom udaje się zdobyć maszynę do rzutek oraz zabytkowy pojazd. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 23 marca za 13 dni |
6:55 | HISTORY |
Opis
Każdego dnia w Ameryce odbywają się aukcje, na których można nabyć za bezcen prawdziwe skarby. Clinton "Ton" Jones i Allen Haff, eksperci od antyków, starej broni i walut, przemierzają Stany Zjednoczone w poszukiwaniu wyjątkowych okazji. W swoim programie pokażą, jak składać i przebijać oferty, wygrywać aukcje, oceniać wartość znalezionych przedmiotów, a przede wszystkim - w jaki sposób zyskownie sprzedawać je kolekcjonerom.
W tym odcinku
Ton i Allen wybierają się do Nowego Jorku. Miejscowi łowcy dają im szybko do zrozumienia, że są nie są tu mile widziani. Kolekcjonerom udaje się zdobyć maszynę do rzutek w skeecie z lat 60. oraz zabytkowy pojazd o wielkiej mocy.
Zobacz także
- Bitwy magazynowe 3: Personalny transporter (12) - serial dokumentalny - niedziela, 16 marca 6:55
- Bitwy magazynowe 3: Ukryty skarb motoryzacji (13) - serial dokumentalny - niedziela, 16 marca 7:25
- Bitwy magazynowe 3: Gangi Nowego Jorku (14) - serial dokumentalny - niedziela, 16 marca 7:50
- Bitwy magazynowe 3: Wygrana w kręgle (16) - serial dokumentalny - niedziela, 23 marca 7:25
- Bitwy magazynowe 3: Piłka do dołka (17) - serial dokumentalny - niedziela, 23 marca 7:50