13 posterunek: Trudne dni (19)
Występują: | Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski |
---|---|
Reżyseria: | Maciej Ślesicki |
W skrócie: | Kobiety mają trudne dni. Stępień zostaje pobity przez żonę. Zofia zmusza Czarka do pisania raportów. Kasia czuje wstręt do płci przeciwnej. Arnie i Luksus znajdują porzucone dziecko. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Serial o perypetiach funkcjonariuszy małego policyjnego posterunku. Dowodzi nim komendant Słoik (Marek Perepeczko). Jego podwładnymi są: Cezary Cezary (Cezary Pazura), Kasia (Aleksandra Woźniak), Arnold (Piotr Zelt), Luksus (Paweł Burczyk), Stępień (Marek Walczewski.) i Zofia (Joanna Sienkiewicz.). Stróże prawa muszą zmagać się nietuzinkowymi złoczyńcami i stawiać czoła przeróżnym absurdalnym sytuacjom.
W tym odcinku
Na komisariacie panuje napięta atmosfera. Wszystkie kobiety mają akurat trudne dni. Stępień zostaje pobity przez żonę. Wkrótce Zofia zmusza Czarka do ponownego pisania olbrzymiej ilości raportów. Kasia czuje wstręt do płci przeciwnej. Jakiś mężczyzna ocierał się o nią w autobusie. Posterunek odwiedza Jola, która skarży się, że jeden z klientów podbił jej oko. Wkrótce Arnie i Luksus znajdują wózek z porzuconym dzieckiem.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Cezary Pazura
jako Czarek -
Agnieszka Włodarczyk
jako Agnieszka -
Marek Perepeczko
jako komendant -
Marek Walczewski
jako Stępień -
Piotr Zelt
jako Arnie -
Dorota Chotecka
jako Jola -
Joanna Sienkiewicz
jako Zofia -
Zbigniew Buczkowski
jako bezdomny Janek -
Lew Rywin
jako producent -
Dariusz Gnatowski
jako Alf -
Arkadiusz Jakubik
-
Joanna Jędrejek
-
Aleksandra Woźniak
jako Kasia -
Maciej Ślesicki
-
Ewa Szykulska
jako inspektor Zofia
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Maciej Ślesicki reżyseria