Program TV na poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Jaka to melodia?
4:00teleturniej muzyczny
Klan (4342)
4:50telenowela
Dziedzictwo (277)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (180)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
TVP 2
Ludzie i bogowie: Odwet (13)
od 3:30serial historyczny
Rodzinka.pl: Ale nam tu dobrze (222)
4:30serial komediowy
M jak miłość (1577)
5:30serial obyczajowy
Dobre historie: Wiatrak
6:25magazyn
Rodzinka.pl: Zapisałaś w chmurze? (200)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Świat według Kiepskich: Z odzysku (259)
od 3:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: M jak Marian (44)
4:10serial komediowy
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Szpital (193)
od 3:40serial paradokumentalny
Uwaga!
4:25magazyn reporterów
Nauka jazdy 2 (5/10)
4:40program rozrywkowy
Recepta na stary dom 4 (7/8)
5:05program rozrywkowy
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (941)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Sosnowiec, Pizzeria Sale & Pepe (1/13)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kilka słów o miłości
od 2:55film obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju
4:35program rozrywkowy
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (13)
7:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
Disco Polo Live (2328)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (231)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (171)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Nowa kobieta mojego taty (37)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Dziwne zniknięcie (38)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Gra (57)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (12)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (13)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (40)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (41)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Księżniczki (249)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Sieć (24)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Nokaut (25)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Medium z Long Island (11/30)
od 3:50reality show
Druga strona medalu 3: Anja Rubik (6/8)
4:40talk-show
Szkoła (703)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (458)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (752)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
od 3:35serial dokumentalny
Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
5:20serial dokumentalny
TVP Polonia
no... wiadomo (10)
od 3:50magazyn
Kiedyś to było...
4:20magazyn
Kulturalni PL
5:10magazyn
Panorama
6:00magazyn informacyjny
Biblia dla każdego
6:30reportaż
Polacy światu: Karol Olszewski
6:50cykl dokumentalny
Przystanek slow food 4: Wielkopolskie ziemniaki (5)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 2 (7)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1015)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Rewolucja sprzętu AGD (8)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Obietnica
od 2:20thriller
Zanim zasnę
4:10film krótkometrażowy
Cztery filiżanki kawy albo trzy
4:45film krótkometrażowy
Lena
5:15film krótkometrażowy
W kręgu
5:35film krótkometrażowy
Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
7:30film krótkometrażowy
Dopóki mnie pamiętasz
7:55dramat obyczajowy
AXN
The Good Doctor 6 (2)
4:00serial obyczajowy
Szpital świętej Marii (7/10)
4:55serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (11)
6:05serial kryminalny
Rekrut 2 (11)
7:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Chłopi
od 3:45dramat obyczajowy
Trochę w ciąży
5:40komedia
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
7:15komedia
CANAL+ Family
Pogotowie remontowe Wieśka 4 (7)
od 3:40magazyn poradnikowy
Pogotowie remontowe Wieśka 4 (8)
4:15magazyn poradnikowy
Pogotowie remontowe Wieśka 4 (9)
4:40magazyn poradnikowy
Pogotowie remontowe Wieśka 4 (10)
5:10magazyn poradnikowy
Pogotowie remontowe Wieśka 4 (11)
5:35magazyn poradnikowy
Siostry 2 (6)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (18)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (19)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Papugowanie (9)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
24 godziny
od 2:45dramat obyczajowy
Braty
4:25dramat obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
6:30film dokumentalny
Aktualności filmowe+
7:20magazyn filmowy
Łapu-capu
7:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Chłopi
od 2:45dramat obyczajowy
Trochę w ciąży
4:40komedia
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
6:15komedia
CBS Europa
Głębia oceanu
od 2:50dramat obyczajowy
Bliżej gwiazd (19/25)
4:55serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (1/20)
5:25serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (19/20)
6:00serial dokumentalny
Odkąd cię nie ma
6:30komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
od 3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
4:25serial kryminalny
Grantchester 2 (4)
5:10serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 3 (1)
7:05serial kryminalny
HBO
Bez litości 3. Ostatni rozdział
4:00thriller
Podróż Eloise
6:00komedia romantyczna
Blue Beetle
7:40film SF
Kino Polska
Ballada o Januszku: W pogoni za kwiatem życia (2)
od 3:20serial obyczajowy
Zbliżenia
4:40dramat psychologiczny
W rytmie wolności (2)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności (3)
7:00serial dokumentalny
Kino TV
Człowiek tai-chi
od 3:10dramat sensacyjny
Bonanza: Drapieżniki
5:40serial obyczajowy
Celnicy 2 (4)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (5)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Porwanie premiera
7:40serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Tajemniczy ogród (126)
od 3:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Wymierzając sprawiedliwość (127)
4:25serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (32)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (33)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Rodzinna banda (5)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Serce - serduszko
od 2:50dramat obyczajowy
Nowa Scena Śmiechu 4 (8)
5:10program rozrywkowy
Kabaretowe hity (3)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (70)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (1)
7:00program rozrywkowy
Warner TV
Kochane kłopoty (9)
4:05serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
5:00serial obyczajowy
Poniedziałki na chirurgii: Najgorszy scenariusz (1)
5:05serial obyczajowy
Cudotwórcy 3 (6)
6:20serial komediowy
Laboratorium Dextera (7)
6:30serial animowany
Diukowie Hazzardu: Swamp Molly (6)
6:50serial komediowy
Alf: Odlećmy razem (25)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:0015. etap: Manerba del Garda - Livigno
Snooker: Turniej Masters w Londynie
5:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0015. etap: Manerba del Garda - Livigno
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
4:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
4:302. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0015. etap
Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej
7:001. wyścig
Formuła E: ePrix Arabii Saudyjskiej
7:302. wyścig
Polsat Sport 1
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
6:055. etap
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:40mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!