Program TV na poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Sakrament pojednania (390)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (167)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
BBC w Jedynce: Zaloty wśród zwierząt: Na widoku (1/5)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Dzikie kanapki z ognia
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (3005)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1478)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (344)
13:15telenowela
Polsat
Sekrety rodziny: Pożar (145)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Poród w szkolnej toalecie wywołuje skandal (832)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Szalona miłość (739)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Na ratunek 112: Spirala przemocy (764)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Adaptacja przepustnicy (1279)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Lubin, Restauracja Rodzinna (5/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (995)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (967)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Remont na 5 (6)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (2)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka Jutaraptora (8)
13:05serial popularnonaukowy
TV 4
Dlaczego ja?: Żona mówi mężowi, że jedno z ich dzieci nie jest jego (872)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Domek z kart (938)
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Sara dowiaduje się, że w przeszłości jej mąż 'kupił' ich związek (939)
12:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (329)
13:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (8)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (9)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (109)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (110)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (111)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (112)
13:35serial dokumentalny
TV Puls
Zbuntowany anioł (208)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (209)
11:00telenowela
Zaklinaczka duchów (6)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (7)
13:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (869)
od 9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (870)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Od dziecka (650)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Moja dziewczyna (651)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (753)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (177)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (9)
od 9:45serial przygodowy
Teatr STU. Benefis Zbigniewa Wodeckiego (1)
10:25koncert
Teatr STU. Benefis Zbigniewa Wodeckiego (2)
11:20koncert
Słowobranie
12:10program publicystyczny
Reżyserzy: Reżyserzy: Steven Spielberg (1/10)
12:50serial dokumentalny
Kino retro: W przyjemnym towarzystwie
13:50komedia
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Przystanek Ameryka (97)
11:10cykl reportaży
Barwy szczęścia (2958)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Stacja Arktyka: Co mieszka w lodzie?
12:20cykl dokumentalny
Komisarz Alex 19: Krańcówka (241)
12:50serial kryminalny
Osiecka (12)
13:40serial biograficzny
WP
Teorie spiskowe (4)
od 9:25serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (5)
10:30serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek 2 (6)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (832)
11:50program informacyjny
Premiera: Wakacyjne remonty (12)
12:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (15)
13:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Rachel nie biega
od 9:40film krótkometrażowy
Kraina Lata
10:10dramat wojenny
Koniki na biegunach
12:00film dokumentalny
Keanu Reeves. Mesjasz popkultury
12:45film dokumentalny
Błękitna
13:55film krótkometrażowy
AXN
Rekrut 2 (11)
od 9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (15)
10:50serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (16)
11:45serial sensacyjny
Rekrut 2 (12)
12:40serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (12)
13:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:05film familijny
Łapu-capu extra
11:40chochliki telewizyjne
Blisko
12:10dramat obyczajowy
CANAL+ Family
ABC gotowania - kuchnia włoska (15)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia włoska (16)
10:25magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 (4)
11:00magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 (5)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (41)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Skrócone wędrówki (5)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Niebezpieczne szopy (6)
13:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wierna
od 9:45film SF
Wyraj
11:45film krótkometrażowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
12:30magazyn filmowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
13:05komedia
CANAL+ Premium
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
od 9:05film familijny
Łapu-capu extra
10:40chochliki telewizyjne
Blisko
11:10dramat obyczajowy
Boska Florence
13:00film biograficzny
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (4)
od 9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Wenecja i wyspy laguny (14)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
11:30serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Chwila prawdy (7)
13:00serial dokumentalny
Chwila prawdy (8)
13:45serial dokumentalny
CBS Europa
Zmiana pasa
od 8:25thriller
Czarna książeczka
10:20komedia romantyczna
Przygody młodego Indiany Jonesa: Pasja życia
12:25film przygodowy
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
od 9:55serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
10:50serial kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
11:45film kryminalny
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
13:50serial kryminalny
HBO
Wonder Woman
od 9:45film fantasy
Życie na talerzu
12:05komedia
Wielki George Foreman
13:35dramat biograficzny
HBO 2
Lorax
od 9:35film animowany
Pępek świata 9: Thanksgiving IX (7)
11:00serial komediowy
Pępek świata 9: Eyes Wide Open (8)
11:20serial komediowy
Twarda sztuka
11:45komediodramat
Test
13:35komedia
HBO 3
Taurus
10:05dramat biograficzny
Pianoforte
11:45film dokumentalny
Fantastyczny Pan Lis
13:20film animowany
Kino Polska
Siedlisko (6)
10:00serial obyczajowy
Pokolenie
11:05dramat wojenny
Żegnaj, Ameryko!
13:00film obyczajowy
Kino TV
Poirot: Król trefl
od 9:45serial kryminalny
Poirot: Sen
10:50serial kryminalny
Na pokuszenie
11:55thriller
Dzień, w którym Ziemia zamarła
13:50film SF
Polsat Film
Przyjaciółki (66)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Szkoła życia (92)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Niewidzialna kanalia (93)
11:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pocieszacz (226)
11:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Galareta społeczna (165)
12:20serial komediowy
Świat według Kiepskich: Wzorowy obywatel (191)
12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kiepscy mordercy (183)
13:30serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: Nie wszystko złoto... (125)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Tragiczne nieporozumienie (120)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zaginiony w Himalajach (150)
13:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (10)
od 9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (8)
10:30serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
11:30serial sensacyjny
Alf 2: Potrafię się starać (1)
12:25serial komediowy
Alf 2: Ballada o wyspie Gilligana (2)
12:55serial komediowy
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
13:25serial komediowy
Kochane kłopoty (11)
13:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz fazy play-off
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15piłka nożna
Piłka nożna: Liga francuska
13:30piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 9:45magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
11:30mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń
Eurosport 1
Snooker: Turniej Masters w Londynie
od 9:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
11:30zjazd kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
12:15zjazd mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:3015. etap: Manerba del Garda - Livigno
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
10:001. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
10:301. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
11:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
11:302. wyścig w klasie MXGP
Snooker: Turniej Masters w Londynie
12:00mecz finałowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
13:00zjazd kobiet
Polsat Sport 1
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
od 8:30waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
11:00mecz: Polska - Japonia
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
13:30mecz: Lechia Gdańsk - GKS Tychy
Polsat Sport 2
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 8:30mecz finałowy gry pojedynczej
Boks: Chorten Boxing Show 5 w Białymstoku
11:00waga superśrednia: Przemysław Gorgoń - Karol Welter 03.09.2021
KOTV Classics
12:00magazyn bokserski
Cafe Futbol
13:00magazyn piłkarski
Polsat Sport 3
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 8:30hokej
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00koszykówka
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Puchar Polski
od 8:50mecz finałowy
Piłka nożna: 2. liga
11:05mecz: Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
13:10podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!