Program TV na wtorek 21.05.2024
POPULARNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (168)
od 11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Natura w Jedynce: Hiszpania. Kraina królików
12:50film dokumentalny
Złoty chłopak (182)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
Gra słów. Krzyżówka (752)
15:35teleturniej
TVP 2
Barwy szczęścia (3006)
od 11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1480)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (345)
13:15telenowela
Va banque (759)
14:05teleturniej
Na sygnale: Pan Stopek (577)
14:35serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1807)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: Lekcja dojrzewania (740)
od 11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Na ratunek 112: Ostrzeżenie (765)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Matka i synowie (1280)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Cicha spokojna okolica (1331)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Kuchenne rewolucje: Toruń, Italian House (6/14)
od 11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (996)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (968)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (29)
14:40serial fabularno-dokumentalny
Doradca smaku
15:45magazyn kulinarny
Kuchenne rewolucje: Chrzanów, Stare Mury (3/13)
15:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
Tele 5
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (13)
13:05magazyn motoryzacyjny
Droga wolna 2 (21)
13:35magazyn motoryzacyjny
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
13:55serial dokumentalny
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
TV 4
Trudne sprawy: Nie wolno przekreślać Doroty (941)
12:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (330)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Wróć do nas, córeczko (515)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Żyj według liczb (471)
15:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Sugar baby (472)
15:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (113)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (114)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (115)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (116)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (577)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (578)
15:00serial obyczajowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów (7)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (8)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (407)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (408)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Przyjdę po ciebie cz. 1 (653)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (754)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (178)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (611)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (539)
15:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Szatan z siódmej klasy
od 10:40film przygodowy
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
12:35serial animowany
Dietrich i Garbo - dwie boginie kina
12:50film dokumentalny
Magiczny świat Davida Copperfielda
13:55film familijny
TVP Polonia
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Makłowicz w podróży: Słowacja - Bańska Szczawnica
12:20magazyn kulinarny
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1898 (3/8)
12:50serial obyczajowy
Hala odlotów (9)
14:20talk-show
Jak to działa?: Nauka "od kuchni" (135)
15:15magazyn popularnonaukowy
Zwierzaki Czytaki: Wielkie otwarcie (172)
15:45program edukacyjny
WP
Premiera: Wakacyjne remonty (13)
od 11:55program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (16)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (7)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (5)
14:50serial dokumentalny
FILMOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
ale kino+
Warzywa i owoce
12:05etiuda filmowa
Klan Fondów. Filmowa dynastia
12:45film dokumentalny
Tempo Home
13:55film krótkometrażowy
Billy Elliot
14:30film obyczajowy
AXN
S.W.A.T. 5 (18)
od 11:45serial sensacyjny
Rekrut 2 (13)
12:45serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (14)
13:40serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (15)
14:40serial kryminalny
MacGyver (19)
15:30serial akcji
CANAL+ 1
Zbuntowana
od 11:40film SF
Aktualności filmowe+
13:35magazyn filmowy
O psie, który jeździł koleją
14:05film familijny
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
15:55film biograficzny
CANAL+ Family
Ucieczka na wieś 21 (42)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Niebieskie żaby (3)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Krajobraz po bobrach (4)
13:35serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Węże na Zakrzówku (5)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Pójdźka w kominie (6)
14:40serial dokumentalny
Planeta Singli. Osiem historii: Detektor (6)
15:15serial komediowy
CANAL+ Film
Mother Dear
14:05film krótkometrażowy
Dziki
14:25film dokumentalny
CANAL+ Premium
Zbuntowana
od 10:40film SF
Aktualności filmowe+
12:35magazyn filmowy
O psie, który jeździł koleją
13:05film familijny
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
14:55film biograficzny
CANAL+ Seriale
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Chwila prawdy (9)
13:00serial dokumentalny
Chwila prawdy (10)
13:45serial dokumentalny
Duff i Wazowski 3 (5)
14:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
15:15serial kryminalny
CBS Europa
14 listów miłosnych
od 11:30melodramat
Pieśń skowronka
13:15film obyczajowy
Na ratunek Milly
15:25dramat obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Dom niespokojnej starości (3)
od 11:50film kryminalny
Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
13:50serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Ziemia ludzi odważnych (7)
15:50serial sensacyjny
HBO
Książę i żebrak na Gwiazdkę
od 11:35komedia kryminalna
Bliźniaczki
13:00dramat obyczajowy
Destrukcja
14:30dramat obyczajowy
HBO 3
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
12:50komedia
Ona jest miłością
14:15komedia romantyczna
Barbie
15:35komediodramat
Kino Polska
Pociąg
od 10:45film psychologiczny
Ostatnie dni
12:50film wojenny
Marysia i Napoleon
14:35komedia kostiumowa
Kino TV
Trudny pacjent
od 11:55thriller
Kosmiczna kolizja
13:50film SF
Panna Marple: Nemezis
15:45film kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Sponsor (227)
od 11:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
12:20serial komediowy
Świat według Kiepskich: Redaktor naczelny (166)
12:55serial komediowy
Świat według Kiepskich: IQ (167)
13:25serial komediowy
Świat według Kiepskich: Cegła Gutenberga (195)
13:55serial komediowy
Oficer Blart
14:35komedia sensacyjna
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Katastrofa w San Francisco (121)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Śrubki i nakrętki (151)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Katastrofa w Monachium (77)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Dekompresja (7)
15:00serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
od 11:25serial sensacyjny
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
12:25serial komediowy
Alf 2: Weselny blues (4)
12:55serial komediowy
Alf 2: Najlepsza oglądalność (5)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (13)
13:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (14)
14:45serial obyczajowy
Diukowie Hazzardu: Wysokooktanowa (5)
15:40serial komediowy
SPORTOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15piłka nożna
Piłka nożna: Liga francuska
13:30Multifoot
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 10:15mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
12:45mecz: #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
15:30magazyn żużlowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 11:1516. etap: Livigno - Santa Cristina Valgardena
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Grand Prix
12:00mecz finałowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
14:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 9:30mecz: Kazachstan - Polska
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
12:10mecz: Francja - Niemcy
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
15:00mecz: Polska - Holandia
Polsat Sport 2
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
od 11:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
12:10mecz: Austria - Wielka Brytania
Magazyn ATP
15:00magazyn tenisowy
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
15:50mecz: Bułgaria - Francja
Polsat Sport 3
Piłka nożna z archiwum
od 11:00
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Boks: Polsat Boxing Promotions 2 w Węgierskiej Górce
15:00waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Nabil Zaky 09.10.2021
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 11:00mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
GOL
13:00magazyn piłkarski
Badminton: LOTTO Ekstraliga
14:55mecz: WWL Badminton Marcovia Marki - KU AZS UM Łódź
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!