Program TV na piątek 17.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Stanley H (1/4)
od 3:55serial kryminalny
Klan (4341)
4:50telenowela
Dziedzictwo (276)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (179)
6:10serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Agape blisko Ciebie
7:30magazyn religijny
TVP 2
Geniusze
od 2:35dramat biograficzny
Na dobre i na złe: Bo jeśli chodzi o miłość, to zawsze można bardziej (811)
4:30serial obyczajowy
M jak miłość (1576)
5:30serial obyczajowy
Anna Dymna - spotkajmy się: Radosław Zbrożek
6:20talk-show
Rodzinka.pl: Albo ona, albo ja (199)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Nauka jazdy 2 (2/10)
4:00program rozrywkowy
Recepta na stary dom 4 (4/8)
4:25program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (4/26)
4:50serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:15magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (940)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Ostróda, Fang Youn (14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (31)
4:05serial sensacyjny
Na osi (488)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Banda morderców (3)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (16)
7:15program rozrywkowy
Trucker Club (12)
7:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (228)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (298)
7:00reality show
TV Puls
Zobacz to!: Menu na miarę (7)
4:05program kulinarny
Menu na miarę (8)
4:40program kulinarny
Dzielnica strachu 6 (252)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Fałszerze (23)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Sieć (24)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Mój sąsiad morderca 7 (17/20)
od 3:10serial dokumentalny
Medium z Long Island (9/30)
4:10reality show
Druga strona medalu 3: Karol Bielecki (4/8)
4:35talk-show
Szkoła (702)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (456)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (751)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski
4:05magazyn muzyczny
Podróże z historią: Burzliwe dzieje Kresów (30)
4:55serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:00magazyn informacyjny
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
4:40program rozrywkowy
Barwy szczęścia (2957)
5:00serial obyczajowy
Teatropolis. Sztuka aktorska
5:30reportaż
Gra słów. Krzyżówka (867)
6:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Słowacja - Bańska Szczawnica
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 9: Czesuaf (3)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki (3)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 1 (4)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1014)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Pojedynek o elektronarzędzia (7)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Welcome Homo
od 3:15komedia
Opowiedz mi o mnie
4:45film krótkometrażowy
Nielegalni (9/10)
5:10serial sensacyjny
Polska z góry 4: Pojezierze Gnieźnieńskie (7)
6:30serial dokumentalny
Mój tygrys
7:00film krótkometrażowy
Premierowa Jazda: Katarzyna Gałązka
7:25magazyn
Frost/Nixon
7:45dramat historyczny
AXN
Agenci NCIS 18 (10/16)
od 3:45serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (9)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (10)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (10)
7:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Chleb i sól
od 3:40dramat obyczajowy
Benek
5:20komediodramat
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Voodoo tata
7:05komedia
CANAL+ Family
Dom w miesiąc 2 (11)
od 3:50serial dokumentalny
Nie bój ryby! 2: Polska (1)
4:15magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Francja (2)
4:45magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Orient (3)
5:10magazyn kulinarny
Nie bój ryby! 2: Włochy (4)
5:35magazyn kulinarny
Siostry 2 (4)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (16)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (17)
7:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Pierwsza budowla Boba (4)
7:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wielki korek (5)
7:35serial animowany
Bob Budowniczy 21: Rysiowy mostek (6)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Masz na imię Justine
od 3:00dramat obyczajowy
Braty
4:35dramat obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Hollywood Buzz
6:30magazyn filmowy
W kogo ja się wrodziłem?
7:00film obyczajowy
CANAL+ Premium
Chleb i sól
od 2:40dramat obyczajowy
Benek
4:20komediodramat
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Voodoo tata
6:05komedia
Wszystkie kolory świata 2: Dolina Aosty, włoskie Alpy (19)
7:30serial dokumentalny
CBS Europa
Do zaliczenia
od 3:05komedia
Bliżej gwiazd (5/25)
5:05serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (9/20)
5:30serial dokumentalny
Harpia
6:00komedia kryminalna
Nora Roberts: W samo południe
7:50thriller
Epic Drama
Wiedeńska krew 2: Melancholijna hrabina (1)
od 2:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Instrukcja obsługi morderstwa (16)
4:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
5:15serial kryminalny
Grantchester 2: Nadchodzą święta (7)
6:20serial kryminalny
Inspektor George Gently 8: Wyzwolenie (1)
7:40serial kryminalny
HBO
Kong: Wyspa Czaszki
4:00film przygodowy
Pan Peabody i Sherman
6:00film animowany
Randki pań Delaney
7:35komedia romantyczna
HBO 2
Polowanie
od 3:00thriller
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
4:30dramat kryminalny
Świąteczna magia dla każdego
6:00film obyczajowy
Sprawa gwiazdkowego diamentu
7:25komedia romantyczna
Kino Polska
W rytmie wolności (1)
6:00serial dokumentalny
W rytmie wolności (2)
6:50serial dokumentalny
Kabaretowy rejs (121)
7:50program rozrywkowy
Kino TV
Człowiek tai-chi
od 2:00dramat sensacyjny
Bonanza: Na pustkowiu
4:10serial obyczajowy
Bonanza: Próba sił
5:25serial obyczajowy
Szef
6:15komedia
Polsat Film
Jedziemy na ryby! (20)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Telefon do pizzerii (750)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Cienie przeszłości (17)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Stacja
od 2:45film kryminalny
Zaraz pęknę
4:55film krótkometrażowy
Nielegalni (9/10)
5:05serial sensacyjny
Kabaretowe hity
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (69)
6:10program rozrywkowy
Polak potrafi. Jak się żyje za granicą (1)
7:00serial dokumentalny
Warner TV
Strażnik prawa
4:00film sensacyjny
Laboratorium Dextera (9)
6:00serial animowany
Laboratorium Dextera (9)
6:10serial animowany
Diukowie Hazzardu: Wysokooktanowa (5)
6:50serial komediowy
Alf: Dziwny eksperyment (23)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
6:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 32. kolejka
7:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:0012. etap: Martinsicuro - Fano
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
5:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:0012. etap: Martinsicuro - Fano
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 3:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0012. etap
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
7:00mecz finałowy
Polsat Sport 1
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
4:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
Siatkówka kobiet
6:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
6:102. etap
Retro TVP Sport: Kolarstwo: Tour de Pologne 2014 (125)
6:45magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!