Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Bolesna przeszłość (70)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Przywódce (77)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Zabójcze misie (3)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Nocny kurs (384)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (164)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na Wiśle
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (3000)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Sąsiedzi (761)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Ostatnia randka (762)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Niezałatwione sprawy (140)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Policja znajduje dzieci na terenie żwirowni (827)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Wyrok (734)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Malbork, Karczma Zamczysko (15)
11:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (5)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (3)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Bogaty dom - biedny dom (7)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Sześciolatek chce zostać policjantem (861)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Ciężko chory pacjent utrzymuje, że jest ojcem (862)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Chłopak uzależnia się od gier komputerowych (928)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1160)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (14)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (15)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (16)
11:00serial sensacyjny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: 1983 (6)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zawody (7)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (203)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (204)
11:00telenowela
TVN 7
Szpital (747)
od 7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1120)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (859)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (860)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Odrzucony (640)
11:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Portrety: Irena Poniatowska
8:40magazyn kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (6)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
9:45serial przygodowy
31 lat Makabry i Współczucia (1)
10:25widowisko
31 lat Makabry i Współczucia (2)
11:30widowisko
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Olá Polônia (149)
11:10magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Barwy szczęścia (2954)
11:30serial obyczajowy
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Tytani telewizji (3)
od 7:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (18)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (19)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii 2: Holandia (4)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek 2 (1)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (827)
11:50program informacyjny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Szyk!
od 7:50komedia
Rozmowa kwalifikacyjna
9:45film krótkometrażowy
Morze Północne w ogniu
10:10dramat sensacyjny
AXN
S.W.A.T. 5 (3)
8:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (4)
9:00serial sensacyjny
Rekrut 2 (6)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (5)
10:55serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (6)
11:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Fuks
od 7:15komedia sensacyjna
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
8:40magazyn
Blisko
9:00dramat obyczajowy
Mavka i strażnicy lasu
11:00film animowany
CANAL+ Family
Marta mówi: Poszukiwacze zaginionej kartki (16)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska: Tapas (1)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska: Potaje (2)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska (3)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska: Zupy (4)
10:25magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (4)
11:00magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (5)
11:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
od 7:55chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:15magazyn filmowy
Na tronie Kserksesa
8:45film krótkometrażowy
Wszyscy święci
9:05film obyczajowy
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
10:25film animowany
CANAL+ Premium
Blisko
8:00dramat obyczajowy
Mavka i strażnicy lasu
10:00film animowany
Georgie ma się dobrze
11:40komediodramat
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (9)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Andaluzja (9)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
11:30serial dokumentalny
CBS Europa
Miłość w Harmony Valley
od 7:55melodramat
Dyskretny romans
9:45komedia romantyczna
Jankes i irlandzka narzeczona
11:35komedia
Epic Drama
Grantchester 2 (3)
od 7:15serial kryminalny
Inspektor George Gently 7: Gently i kobiety (1)
8:15serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Samotnik (1)
10:05serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Fantastyczny pan Fawkes (17)
10:55serial kryminalny
Panna Marple: Noc w bibliotece
11:55film kryminalny
HBO 2
Życie do góry nogami
od 7:55komedia
Mikado
9:25dramat obyczajowy
Pępek świata 8: Clear and Present Danger (21)
11:00serial komediowy
Pępek świata 8: The Final Final (22)
11:20serial komediowy
Sprawa gwiazdkowego diamentu
11:45komedia romantyczna
HBO 3
Wszystko stracone
od 7:35dramat przygodowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Plimpton Stimulation (21)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Staircase Implementation (22)
9:40serial komediowy
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
10:05komedia
Zielona Latarnia: Strzeż się mojej mocy
11:30film animowany
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs (7)
od 7:40program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs (8)
8:35program rozrywkowy
Siedlisko (1)
9:40serial obyczajowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:35program rozrywkowy
7 słów o przemijaniu
11:25etiuda dokumentalna
Przygoda na Mariensztacie
11:50komedia
Kino TV
Poirot: Król trefl
od 7:40serial kryminalny
Poirot: Sen
8:40serial kryminalny
Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
9:45serial kryminalny
Poirot: Morderstwo w zaułku
10:50serial kryminalny
Niebezpieczna opiekunka
11:55thriller
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Spóźniona zemsta (13)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (55)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (56)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Zły Boczek (82)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Żeby im gul skoczył (83)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sto lat (217)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 2: Trzy sekundy śmierci (13)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Nieboszczyk jeszcze żył (115)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Jego ostatnia niedziela (116)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: E-mail od morderczyni (117)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
od 7:55serial komediowy
Alf: Spróbuj pamiętać (16)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (22)
9:20serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (25)
10:15serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (2)
11:05serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 7:10magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off: Indiana Pacers - New York Knicks
Piłka nożna: Liga angielska
11:10mecz: Fulham FC - Manchester City FC
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
9:40mecz: Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Wysoki Pressing
11:50magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 7:009. etap: Avezzano - Neapol
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
8:30wyścigi samochodowe
Snooker: Turniej Masters w Londynie
9:30mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Eurosport 2
Snooker: Turniej Masters w Londynie
od 7:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
8:305. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:308. etap: Spoleto - Prati di Tivo
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
11:00wyścigi samochodowe
Polsat Sport 1
Atleci
8:00magazyn sportowy
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
8:30waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 2
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
8:00mecz: Szwecja - Polska
Boks: Chorten Boxing Show 5 w Białymstoku
11:00waga superśrednia: Przemysław Gorgoń - Karol Welter 03.09.2021
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 6:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00koszykówka
TVP Sport
Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged
od 7:25finały
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
8:25mecz grupy B: Portugalia - Polska
Piłka nożna: 2. liga
10:35mecz: KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!