48h. Zaginieni: Fotografka (112)
Występują: | Tadeusz Chudecki, Arkadiusz Detmer, Andrzej Hausner, Izabela Perez |
---|---|
W skrócie: | Dorota zgłasza na policję zniknięcie osiemnastoletniej córki Sary. Dziewczyna nie wróciła na noc do domu i nie ma z nią kontaktu. Ostatnie logowanie jej telefonu zarejestrowano wieczorem w lesie. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych wyjaśnia, co dzieje się, gdy bliska osoba znika bez śladu. Najlepsi detektywi, psycholodzy i specjaliści z dziedziny kryminalistyki przeprowadzając czynności śledcze analizują czas tuż przez incydentem, relacje świadków oraz potencjalne konflikty, aby rodzina mogła poznać prawdę o losie nieobecnych. Fabuła została osadzona na podstawie prawdziwych zdarzeń, a każdy odcinek stanowi całą historię 48-godzinnego śledztwa zakończonego wyjaśnieniem sprawy. Program jest inspirowany Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, które działa przy Komendzie Głównej Policji.
W tym odcinku
Dorota zgłasza na policję zniknięcie osiemnastoletniej córki Sary. Dziewczyna nie wróciła na noc do domu i nie ma z nią kontaktu. Ostatnie logowanie jej telefonu zarejestrowano wieczorem w lesie, gdzie miała zaplanowaną sesję zdjęciową. Sara amatorsko zajmowała się fotografią. Policjanci dowiadują się od matki, że zaginiona niedawno zerwała z chłopakiem Kajetanem. On jednak utrzymuje, że od czasu rozstania nie miał z nią kontaktu. Rzuca jednak podejrzenia na ojca byłej dziewczyny Ryszarda. Utrzymuje, że jej rodzic dopuszczał się molestowania seksualnego. Ryszard trafia na przesłuchanie.
Występują (pokaż wszystkich)
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Grabarz (151) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 2:55
- 48h. Zaginieni: Pan młody (152) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 3:55
- 48h. Zaginieni: Gra pozorów (153) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 4:55
- 48h. Zaginieni: Problemy Elwiry (154) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 23 na 24 lutego 3:00
- 48h. Zaginieni: Jak łyse konie (155) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 23 na 24 lutego 4:00
- 48h. Zaginieni: W matni (156) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 23 na 24 lutego 5:00
- 48h. Zaginieni (279) - serial kryminalny - poniedziałek, 24 lutego 8:00
- 48h. Zaginieni: Florentyna (117) - serial kryminalny - poniedziałek, 24 lutego 8:00
- 48h. Zaginieni (280) - serial kryminalny - poniedziałek, 24 lutego 9:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Gruby Maciek (258) - serial kryminalny - poniedziałek, 24 lutego 9:30 i 1 późniejsza emisja