Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex: Zabójcze misie (3)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Nocny kurs (384)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (164)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
BBC w Jedynce: Zielona planeta: Świat ludzi (5)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na Wiśle
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (3000)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1466)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (339)
13:15telenowela
Polsat
Sekrety rodziny: Niezałatwione sprawy (140)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Policja znajduje dzieci na terenie żwirowni (827)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Wyrok (734)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Na ratunek 112: Surogatka (759)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Bliscy (1274)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Malbork, Karczma Zamczysko (15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1623)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (962)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Remont na 5 (5)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (3)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Tajny agent (1/4)
13:05serial sensacyjny
TV 4
Dlaczego ja?: Ciężko chory pacjent utrzymuje, że jest ojcem (862)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Chłopak uzależnia się od gier komputerowych (928)
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Wielkie marzenie o dziecku (929)
12:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (324)
13:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (15)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (16)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (89)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (90)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (91)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (92)
13:35serial dokumentalny
TV Puls
Zbuntowany anioł (203)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (204)
11:00telenowela
Zaklinaczka duchów (1)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (2)
13:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (859)
od 9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (860)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Odrzucony (640)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Psychopata, część 1. (641)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (748)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (172)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
od 9:45serial przygodowy
31 lat Makabry i Współczucia (1)
10:25widowisko
31 lat Makabry i Współczucia (2)
11:30widowisko
Którędy po sztukę: Piotr Michałowski
12:35magazyn kulturalny
Reżyserzy: J Lee Thompson (10-ost.)
12:50serial dokumentalny
Kino retro: Niech żyje taniec
13:50film muzyczny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Olá Polônia (149)
11:10magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Barwy szczęścia (2954)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Stacja Arktyka: Pogoda w Arktyce
12:20cykl dokumentalny
Komisarz Alex 19: Gangsterskie tajemnice (240)
12:50serial kryminalny
Osiecka (11)
13:40serial biograficzny
WP
Porzucone budowle 4 (19)
od 9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii 2: Holandia (4)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek 2 (1)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (827)
11:50program informacyjny
Premiera: Wakacyjne remonty (8)
12:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (10)
13:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Rozmowa kwalifikacyjna
od 9:45film krótkometrażowy
Morze Północne w ogniu
10:10dramat sensacyjny
Warzywa i owoce
12:05etiuda filmowa
Wszystkie twarze Javiera Bardema
12:45film dokumentalny
Tempo Home
13:55film krótkometrażowy
AXN
Rekrut 2 (6)
od 9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (5)
10:55serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (6)
11:50serial sensacyjny
Rekrut 2 (7)
12:45serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (2)
13:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Blisko
od 9:00dramat obyczajowy
Mavka i strażnicy lasu
11:00film animowany
Georgie ma się dobrze
12:40komediodramat
CANAL+ Family
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska (3)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia hiszpańska: Zupy (4)
10:25magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (4)
11:00magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (5)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (36)
12:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3: Południowa Wielkopolska (3)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3: Na pograniczu Warmii i Mazur (4)
13:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wszyscy święci
od 9:05film obyczajowy
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
10:25film animowany
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Fuks
12:30komedia sensacyjna
CANAL+ Premium
Mavka i strażnicy lasu
10:00film animowany
Georgie ma się dobrze
11:40komediodramat
Aktualności filmowe+
13:05magazyn filmowy
Niebieska linia
13:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (9)
od 9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Andaluzja (9)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
11:30serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Zwyczajna kobieta 2 (1)
13:00serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (2)
13:40serial kryminalny
CBS Europa
Dyskretny romans
od 9:45komedia romantyczna
Jankes i irlandzka narzeczona
11:35komedia
Latający biznes
13:25komedia
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Samotnik (1)
10:05serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Fantastyczny pan Fawkes (17)
10:55serial kryminalny
Panna Marple: Noc w bibliotece
11:55film kryminalny
Poirot 11: Rendez-vous ze śmiercią (4)
13:55serial kryminalny
HBO 2
Mikado
od 9:25dramat obyczajowy
Pępek świata 8: Clear and Present Danger (21)
11:00serial komediowy
Pępek świata 8: The Final Final (22)
11:20serial komediowy
Sprawa gwiazdkowego diamentu
11:45komedia romantyczna
Lewy sercowy
13:15komedia
HBO 3
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
10:05komedia
Zielona Latarnia: Strzeż się mojej mocy
11:30film animowany
Inwestorzy amatorzy
13:00komediodramat
Kino Polska
Siedlisko (1)
od 9:40serial obyczajowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:35program rozrywkowy
7 słów o przemijaniu
11:25etiuda dokumentalna
Przygoda na Mariensztacie
11:50komedia
Znachor
13:55dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Przygoda kucharki z Clapham
od 9:45serial kryminalny
Poirot: Morderstwo w zaułku
10:50serial kryminalny
Niebezpieczna opiekunka
11:55thriller
Lodowa zagłada
13:50film katastroficzny
Polsat Film
Przyjaciółki (56)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Zły Boczek (82)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Żeby im gul skoczył (83)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sto lat (217)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Akademia umiejętności (218)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Majty polskie (158)
12:40serial komediowy
Świat według Kiepskich: Szwondel (159)
13:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ta okropna niedziela (132)
13:40serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 8: Jego ostatnia niedziela (116)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: E-mail od morderczyni (117)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zabójczy zakręt (145)
13:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (22)
od 9:20serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (25)
10:15serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (2)
11:05serial sensacyjny
Alf: Spróbuj pamiętać (16)
12:05serial komediowy
Alf: Pieśń o granicy (17)
12:55serial komediowy
Alf: Dzikie stworzenie (18)
13:25serial komediowy
Kochane kłopoty (1)
13:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz fazy play-off: Indiana Pacers - New York Knicks
Piłka nożna: Liga angielska
11:10mecz: Fulham FC - Manchester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:25mecz: Atletico Madryt - Celta Vigo
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 9:40mecz: Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Wysoki Pressing
11:50magazyn sportowy
Dąbrowski. Złote dziecko pustyni - reportaż
13:25reportaż
Eurosport 1
Snooker: Turniej Masters w Londynie
od 9:30mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:002. etap: San Francesco al Campo - Biella
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:005. etap: Genua - Lukka
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 9:308. etap: Spoleto - Prati di Tivo
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
11:00wyścigi samochodowe
Motocross: Mistrzostwa Świata w Lugo
12:001. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Lugo
12:301. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Lugo
13:002. wyścig w klasie MX2
Polsat Sport 1
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
od 8:30waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 2
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 8:00mecz: Szwecja - Polska
Boks: Chorten Boxing Show 5 w Białymstoku
11:00waga superśrednia: Przemysław Gorgoń - Karol Welter 03.09.2021
KOTV Classics
12:00magazyn bokserski
Cafe Futbol
13:00magazyn piłkarski
Polsat Sport 3
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 8:30hokej
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00koszykówka
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
od 8:25mecz grupy B: Portugalia - Polska
Piłka nożna: 2. liga
10:35mecz: KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
12:40wyścig kobiet
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!