Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 3:15teleturniej muzyczny
Fascynujące miejsca: Fascynująca Szwajcaria - Jezioro Maggiore
4:15film dokumentalny
Klan (4337)
4:50telenowela
Dziedzictwo (272)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (175)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
TVP 2
Królowe przekrętu
od 2:45komedia kryminalna
Rodzinka.pl: Drobny lifting (220)
4:45serial komediowy
M jak miłość (1572)
5:30serial obyczajowy
Dobre historie: Fundacja Heleny Kmieć
6:20magazyn
Rodzinka.pl: Zakaz palenia (195)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Nauka jazdy (10/12)
od 3:55program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (14)
4:20program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (26)
4:45serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:15magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (936)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Głogówek, Rammer Jammer (10/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Viktor
od 3:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
4:55program rozrywkowy
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
6:00serial dokumentalny
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (12)
7:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
Disco Polo Live (2324)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (224)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (170)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Niejasna przeszłość (25)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Dziewczyna z sąsiedztwa (26)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Licealna miłość (51)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (2)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (3)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (41)
od 3:50serial dokumentalny
Dyżur 3 (42-ost.)
4:30serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Nowe życie (245)
4:55serial kryminalny
Nash Bridges: Wygrana Leo (19)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Pracowita gwiazdka (20)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Medium z Long Island (6/30)
od 3:50reality show
Druga strona medalu 3: Anja Rubik (6/8)
4:15talk-show
Druga strona medalu 2: Jan Mela (4/7)
4:40talk-show
Szkoła (698)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (452)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (747)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Reżyserzy: J Lee Thompson (10-ost.)
od 3:35serial dokumentalny
Podróże z historią: Na ratunek w górach (26)
5:15serial dokumentalny
TVP Polonia
no... wiadomo (9)
od 3:50magazyn
Kiedyś to było...
4:20magazyn
Muzyczne NAJ: Muzyczne objawienia
4:55magazyn muzyczny
Kulturalni PL
5:10magazyn
Polacy to wiedzą! (98)
6:00teleturniej
Z historii prawosławia w Polsce. Złoty wiek
6:30reportaż
Polacy światu: Ludwik Wertenstein
6:50cykl dokumentalny
Przystanek slow food 4: Tradycyjne kiełbasy (4)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Spółka z o.o., Para nr 2 (6)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1010)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Tytani telewizji (3)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Uderzenie
4:00etiuda filmowa
Pierwsze lato końca świata
4:35etiuda filmowa
Nielegalni (5)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry 4: Wielkopolska południowo-zachodnia (3)
6:30serial dokumentalny
Maski
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:25film krótkometrażowy
Szyk!
7:50komedia
AXN
Agenci NCIS 18 (9/16)
od 3:40serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (1)
4:40serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (6)
6:10serial kryminalny
Rekrut 2 (6)
7:10serial kryminalny
CANAL+ Family
Grunt to ogród 2 (7)
od 3:40magazyn poradnikowy
Grunt to ogród 2 (8)
4:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród 2 (9)
4:40magazyn poradnikowy
Grunt to ogród 2 (10)
5:10magazyn poradnikowy
Grunt to ogród 2 (11)
5:35magazyn poradnikowy
Bing (21)
6:00serial animowany
Bing (22)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Słyszeć głośno i wyraźnie (21)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Tunelowe kłopoty (22)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (8)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (9)
7:05serial animowany
Tomek i przyjaciele (12)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (13)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (14)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Pułapka
od 2:50film wojenny
Żurek
4:40film obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
6:35film animowany
Łapu-capu
7:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Jezioro Słone
od 2:25komedia obyczajowa
Voodoo tata
4:10komedia
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
7:40magazyn
CBS Europa
Surfer
od 3:20komedia
Bliżej gwiazd (17/25)
5:00serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (11/20)
5:30serial dokumentalny
Idealne alibi
6:00thriller
Miłość w Harmony Valley
7:55melodramat
Epic Drama
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
od 3:35film kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Kopciuszek (11)
5:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
6:25serial kryminalny
Grantchester 2 (3)
7:15serial kryminalny
HBO
Człowiek roku
4:00komediodramat
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
6:00komediodramat
Maskarada
7:50komedia kryminalna
HBO 2
Szpieg, którego nie było
4:00thriller
Spider-Man Uniwersum
6:00film animowany
Życie do góry nogami
7:55komedia
HBO 3
Czuję twój oddech (6)
od 3:40serial kryminalny
Vika!
4:40film dokumentalny
Mężczyźni na skraju załamania nerwowego
6:00komedia
Wszystko stracone
7:35dramat przygodowy
Kino Polska
Weekend
od 2:05komedia sensacyjna
Książę
4:40film krótkometrażowy
Łukasiewicz - nafciarz, romantyk
4:50film fabularno-dokumentalny
Rekruci: Człowiek kontra maszyna (7)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Życie studenckie (8)
6:45serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs (7)
7:40program rozrywkowy
Kino TV
Hostel
od 3:15horror
Bonanza: Mściciel
5:40serial obyczajowy
Celnicy (8)
6:35serial dokumentalny
Celnicy 2 (1)
7:05serial dokumentalny
Poirot: Król trefl
7:40serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Ostatni dyżur (123)
od 3:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Stadnina (124)
4:15serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (20)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (21)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Spóźniona zemsta (13)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Kawalerskie życie na obczyźnie
od 3:25film obyczajowy
Warzywa i owoce
5:25etiuda filmowa
Kabaretowe hity (2)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (69)
6:10program rozrywkowy
Polak potrafi (5)
7:00serial dokumentalny
Warner TV
Słaby punkt
od 2:10thriller
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
4:30serial animowany
Czarowny kwiecień
4:45film obyczajowy
Z góry przepraszam: Wieczór bogini (4)
5:15serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (9)
5:45serial animowany
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (5)
6:05serial animowany
Diukowie Hazzardu: Jednoręcy bandyci (1)
6:25serial komediowy
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
7:25serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:009. etap: Avezzano - Neapol
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
5:00sporty ekstremalne
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
6:00sporty ekstremalne
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:009. etap: Avezzano - Neapol
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Lugo
4:002. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:009. etap: Avezzano - Neapol
Snooker: Turniej Masters w Londynie
7:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Polsat Sport 2
Magazyn olimpijski
6:00magazyn sportowy
Magazyn Track and Field
7:00magazyn sportowy
Atleci
7:30magazyn sportowy
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!