Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Teatr Telewizji: Powiem wam, jak zginął
20:30spektakl teatralny
Wojtyłowie. Drogi do świętości
22:15film dokumentalny
TVP 2
Akacjowa 38 (375)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (3000)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3001)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1805)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Oszustwa małe i duże (573)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Megahit: Szybcy i wściekli 9
20:00film sensacyjny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (39/40)
20:15magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3817)
20:20serial obyczajowy
Milionerzy (741)
21:00teleturniej
Skazana 3 (5/7)
21:40serial kryminalny
41 dni nadziei
22:45dramat przygodowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
19:00program rozrywkowy
Zabójca mojego syna
20:00thriller
Kabaretowy Szał: Smile (3)
21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
22:50program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1161)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (804)
20:00serial kryminalny
Bestia
21:00film sensacyjny
TV 6
Strażnik Teksasu (25)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (25)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (26)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (715)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (766)
19:00serial obyczajowy
16 przecznic
20:00film sensacyjny
Czas porachunków
22:00thriller
TVN 7
Ukryta prawda (1207)
od 18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (39/40)
20:00reality show
Nie kłam, kochanie
21:00komedia romantyczna
TVP Kultura
(Nie)zwykły Manhattan
od 18:05film dokumentalny
Zaginione skarby: Autoportret Annibale Carracciego
19:40serial animowany
Kino mocnych wrażeń: Milczenie owiec
20:00thriller
Panorama kina polskiego: Karate po polsku
22:10dramat obyczajowy
TVP Polonia
Stacja innowacja (104)
od 18:55program popularnonaukowy
Polacy światu
19:20cykl dokumentalny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1886 (2/8)
20:25serial obyczajowy
Opole 2017 na bis (11)
21:50program muzyczny
WP
Autostrada przez piekło (3)
19:05serial dokumentalny
Premiera: Wojna na dopalaczach
20:05film dokumentalny
Premiera: Porzucone budowle 8 (2)
21:05serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio (8)
22:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (1)
od 18:10serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (2)
19:10serial sensacyjno-komediowy
Green Zone
20:10dramat wojenny
Premiera: Wilcze prawo: 1974
22:15dramat kryminalny
AXN
Agenci NCIS 17 (5)
od 18:20serial kryminalny
MacGyver (9)
19:10serial akcji
MacGyver (10)
20:05serial akcji
Premiera: FBI 3 (14/15)
21:05serial kryminalny
Premiera: FBI: Most Wanted 2 (12/15)
22:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Gambit
od 17:55komedia kryminalna
Święto ognia
19:25komedia obyczajowa
Purpurowe rzeki 4 (3)
21:05serial kryminalny
Fast Charlie
22:00film sensacyjny
CANAL+ Family
Afryka z góry: RPA (1)
19:05serial dokumentalny
Baronowie (1)
20:05serial obyczajowy
Baronowie (2)
21:05serial obyczajowy
20 dni w Mariupolu
22:15film dokumentalny
CANAL+ Film
Sen o okapi
od 17:55komediodramat
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Wieczór w samochodzie: Ultimatum
20:00dramat kryminalny
Wieczór w samochodzie: Diabelska jazda
21:35thriller
CANAL+ Premium
Święto ognia
od 18:25komedia obyczajowa
Purpurowe rzeki 4 (3)
20:05serial kryminalny
Fast Charlie
21:00film sensacyjny
Premiera: Oppenheimer. Historia prawdziwa
22:30film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (4)
od 18:30serial obyczajowy
Nowe życie 3 (5)
19:15serial obyczajowy
Jak zostać Elżbietą (1)
20:00serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (2)
20:55serial historyczny
Granica zbrodni 3 (7)
22:00serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (5)
22:45serial kryminalny
Epic Drama
Panna Marple: Noc w bibliotece
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Niegrzeczni (2)
19:35serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Duchy nocy (18)
20:30serial kryminalny
Premiera: Domina 2 (5)
21:30serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 8: Napastnik (1)
22:40serial kryminalny
HBO
Teoria wszystkiego
od 18:05dramat biograficzny
Sympatyk: All for One (5)
20:10serial szpiegowski
Premiera: Pełne koło: Charger (2)
21:10serial kryminalny
Blok 99
21:55dramat kryminalny
HBO 2
Pianoforte
od 17:55film dokumentalny
Spider-Man: Homecoming
19:30film przygodowy
Reedukacja Molly Singer
21:45komedia
HBO 3
Skok na głęboką wodę
od 17:10thriller
Premiera: Banshee: Pilot (1)
19:10serial sensacyjny
Premiera: Banshee: The Rave (2)
20:10serial sensacyjny
Premiera: Sympatyk: All for One (5)
21:00serial szpiegowski
Premiera: Pełne koło: Charger (2)
22:00serial kryminalny
Bez litości 3: Ostatni rozdział
22:45thriller
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: 'Rudy', miód i krzyże (5)
od 18:50serial wojenny
Córka trenera
20:00dramat obyczajowy
Joanna
21:55dramat psychologiczny
Kino TV
Poirot: Zaginiona kopalnia
od 18:55serial kryminalny
Czerwony świt
20:00film wojenny
Londyn w ogniu
22:00film sensacyjny
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (19)
19:00serial kryminalny
Pogromcy poniedziałków: Antidotum
20:00dramat sensacyjny
Jaja w tropikach
22:05komedia
Warner TV
Alf: Pieśń o granicy (17)
od 18:55serial komediowy
Alf: Dzikie stworzenie (18)
19:25serial komediowy
1000 do 1. Życie Cory'ego Weissmana
19:55dramat biograficzny
Odwet
22:00film sensacyjny
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League
od 18:30magazyn piłkarski
Premiera: Ligue1 Review
19:30magazyn piłkarski
Basket+
20:35newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Aston Villa FC - Liverpool FC
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:55mecz: Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Ekstraklasa po godzinach
21:00magazyn piłkarski
Premiera: Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
22:00magazyn żużlowy
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
22:30zawody 1. ligi w Sztynorcie
Eurosport 1
Szermierka: Grand Prix Seulu
19:00szermierka
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
20:00wyścig elity mężczyzn
Żużel: Liga angielska
20:30mecz: Sheffield Tigers - Ipswich Witches
Eurosport 2
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
19:00sporty ekstremalne
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
20:00finał streetu mężczyzn
Surfing: World League Championship Tour w Margaret River
21:00sporty wodne inne
Judo Show
22:00magazyn sportowy
Polsat Sport 1
Magazyn olimpijski
19:00magazyn sportowy
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Niemcy - Szwecja
Polsat Sport 2
Magazyn Pucharu Włoch
19:00magazyn piłkarski
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Szwajcaria - Czechy
Polsat Sport 3
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 17:50mecz: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
KOTV Classics
20:30magazyn bokserski
Magazyn FORTUNA 1. ligi
21:30magazyn piłkarski
Atleci
22:30magazyn sportowy
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 18:10mecz: Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie
GOL
20:20magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
22:05program informacyjny
Boks: Walka o pasy IBF World i IBO World w Perth
22:45waga lekka: George Kambosos Jr. - Wasyl Łomaczenko
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!