Program TV na jutro, niedziela 12.05.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Cafe pod Minogą
9:05komedia
Janosik: Tańcowali zbójnicy (5/13)
10:50serial przygodowy
Między ziemią a niebem
11:55magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Misja Brazylia: Jak w domu
12:50cykl reportaży
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Co za tydzień
11:25magazyn kulturalny
Totalne remonty Szelągowskiej 6 (1/13)
12:00program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Telezakupy
od 8:15magazyn reklamowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
9:30program rozrywkowy
Obalamy mity (2)
10:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
10:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
11:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
11:40program rozrywkowy
Mroczne historie magazynowe (1)
12:00serial kryminalny
TV 4
Galileo (1066)
od 8:15program popularnonaukowy
Galileo (1067)
9:15program popularnonaukowy
Spider-Man: Homecoming
10:25film przygodowy
TV 6
Columbo (3)
9:05serial kryminalny
Magnum: Detektyw z Hawajów (10)
11:05serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (11)
12:05serial sensacyjny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Stare grzechy (39)
od 8:45serial paradokumentalny
Fantomas
9:45komedia
Matylda
11:50komedia
TVN 7
Scooby-Doo
od 7:40komedia przygodowa
Ukryta prawda (1117)
9:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1118)
10:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (851)
11:30serial paradokumentalny
Detektywi (60)
12:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Dokument tygodnia: Tintoretto. Człowiek, który zabił malarstwo
9:05film dokumentalny
Od ucha do ucha: Sowia odyseja
10:15film animowany
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (6)
10:50serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
11:35serial przygodowy
Tamte lata, tamte dni: Andrzej i Jacek Zielińscy
12:15magazyn kulturalny
Bilet do kina: Wojna o prąd
12:55dramat obyczajowy
TVP Polonia
Dzieje mistrza Twardowskiego
od 8:00baśń filmowa
Misja Brazylia: Pasjonat Ewangelii
9:40cykl reportaży
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Męczeństwa św. Stanisława w Krakowie na Skałce
10:00program religijny
Miłość i miłosierdzie
12:05film religijny
WP
Wakacyjne remonty (6)
9:05program rozrywkowy
Wakacyjne remonty (7)
10:05program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (25)
11:05serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (26)
12:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Zemsta
od 8:35komedia
Ale krótkie: Wizje katastrofy
10:30blok filmów krótkometrażowych
Marilyn Monroe. Dziewczyna marzeń
11:05film dokumentalny
AXN
Seal Team 5 (2)
od 8:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (3)
9:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (4)
10:05serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 18 (10)
11:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 18 (11)
12:05serial sensacyjny
CANAL+ 1
T-Rex. Historia ewolucji
od 8:50film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
9:45film animowany
Łapu-capu extra
11:25chochliki telewizyjne
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
11:55film familijny
CANAL+ Family
Bob Budowniczy: Megapojazdy
9:05film animowany
Aktualności filmowe+
10:20magazyn filmowy
Jakubiak rozgryza Wietnam (2)
11:00magazyn kulinarny
Dzień dobry, śniadanie 2: Tosty (7)
11:30magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę 2: Ozorki, podroby (9)
12:05magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę 2: Mielony (10)
12:30magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Jak zostałem samurajem
od 8:15film animowany
Laika i Nemo
9:55film krótkometrażowy
Hollywood Buzz
10:10magazyn filmowy
Georgie ma się dobrze
10:40komediodramat
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Pimi z Krainy Tygrysów
12:30film przygodowy
CANAL+ Premium
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
od 8:45film animowany
Łapu-capu extra
10:25chochliki telewizyjne
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:55film familijny
Pieśni wielorybów
12:30film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (3)
10:00serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
11:25serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (6)
12:05serial dokumentalny
Nowe życie 3 (9)
12:50serial obyczajowy
CBS Europa
Absolwent
od 8:05film obyczajowy
Weselna niespodzianka
10:10komedia romantyczna
Ojciec rodziny
11:55komediodramat
Epic Drama
Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
9:00serial kryminalny
Panna Marple: Karaibska tajemnica
10:55film kryminalny
Panna Marple: Szaleństwa Greenshawa
12:55film kryminalny
HBO
Szkoła jest nasza
od 7:25komedia
Czas na miłość
9:10komediodramat
W aromacie kawy
11:10komedia romantyczna
Zjazd życia
12:40dramat biograficzny
HBO 2
Stylowy romans
od 8:55komedia romantyczna
Hollarsowie
10:25komediodramat
Aquaman i Zaginione Królestwo
11:55film SF
HBO 3
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
od 8:15dramat obyczajowy
Hacks 2: On the Market (7)
10:05serial komediowy
Hacks 2: The One, The Only (8)
10:35serial komediowy
East New York: The Harder They Fall (19)
11:10serial kryminalny
Fantastyczny Pan Lis
11:55film animowany
Kino TV
Rzeczpospolita babska
9:00komedia
Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3/21)
11:05serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4/21)
12:15serial wojenny
Polsat Film
Był sobie człowiek: Cesarstwo Rzymskie (7)
9:05serial animowany
Był sobie człowiek: Podboje islamu (8)
9:40serial animowany
Na fali
10:15film animowany
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
12:05film animowany
Stopklatka
Komisarz Rex 11: Maestro muzyka (150)
9:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (1)
10:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (2)
11:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (3)
12:00serial kryminalny
Warner TV
To nie byłam ja
od 8:15dramat obyczajowy
Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie
10:00komedia
1000 do 1. Życie Cory'ego Weissmana
11:35dramat biograficzny
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 7:30mecz: Granada CF - Real Madryt CF
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00mecz: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
CANAL+ Sport 5
Liga+
od 8:15magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:05mecz: Granada CF - Real Madryt CF
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 8:30finały boulderingu mężczyzn
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
9:30wyścigi samochodowe
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:459. etap: Avezzano - Neapol
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
od 8:304. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:308. etap: Spoleto - Prati di Tivo
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
11:00wyścigi samochodowe
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
11:50wyścig elity kobiet
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 8:00mecz: Polska - Łotwa
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
12:30mecz: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Polsat Sport 2
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 8:30mecz: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 8:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Magazyn olimpijski
10:00magazyn sportowy
Boks: Rocky Boxing Night im. Tadeusza Pietrzykowskiego w Gdańsku
11:00waga junior ciężka: Youri Kalenga - Michal Plesnik 23.04.2021
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
12:10mecz: Słowacja - Kazachstan
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
9:00mecz: Polska - Słowacja
Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged
11:00finały
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
11:55wyścig kobiet
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!