Życie na pustkowiu 7 (5)
(Where the Wild Men Are with Ben Fogle: Sweden)
serial dokumentalny Wielka Brytania 2019
Występują: | Ben Fogle |
---|---|
W skrócie: | Ben jedzie do Szwecji, by spotkać się z Annalisą, Włoszką, która wybrała życie na ulicy. Teraz kobieta rozwija dla siebie i swojego malucha leśną kryjówkę na obrzeżach szwedzkiego społeczeństwa. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 23 kwietnia za 4 dni |
15:30 | BBC Earth |
Opis
Siódma seria programu, w którym poszukiwacz przygód Ben Fogle wybiera się w najodleglejsze zakątki globu i odwiedza ludzi, którzy postanowili zrezygnować z biegu w wyścigu szczurów i zamieszkać na odległym odludziu. Ben udaje się m.in. do Lasu Ozark, gdzie poznaje mistrza rzemiosła, Roberta. W Nowej Zelandii z kolei spotyka podróżującą starym szkolnym autobusem rodzinę z dziećmi. Z dala od cywilizacji w tajlandzkich górach Ben odwiedza także Juliena, który przez niemal połowę życia był buddyjskim mnichem.
W tym odcinku
Ben jedzie do Szwecji, by spotkać się z Annalisą, Włoszką, która już jako nastolatka wybrała życie na ulicach Europy. Teraz kobieta rozwija dla siebie i swojego malucha leśną kryjówkę na obrzeżach szwedzkiego społeczeństwa.
Występują (pokaż wszystkich)
Zobacz także
- Życie na pustkowiu 7 (3) - serial dokumentalny - poniedziałek, 21 kwietnia 15:30
- Życie na pustkowiu 7 (4) - serial dokumentalny - wtorek, 22 kwietnia 15:30
- Życie na pustkowiu 7 (6) - serial dokumentalny - czwartek, 24 kwietnia 15:35
- Życie na pustkowiu 7 (7) - serial dokumentalny - piątek, 25 kwietnia 15:40
- Życie na pustkowiu 7 (8) - serial dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 15:35
- Życie na pustkowiu 7 (9) - serial dokumentalny - wtorek, 29 kwietnia 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Życie na pustkowiu 7 (10) - serial dokumentalny - środa, 30 kwietnia 15:35
- Życie na pustkowiu 7 (11) - serial dokumentalny - czwartek, 1 maja 15:30