Złotopolscy
odc. 611: Za marzenia trzeba płacić
telenowela Polska 2004
Występują: | Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek |
---|---|
Reżyseria: | Ireneusz Engler |
W skrócie: | Eleonora, pełna nadziei po rozmowie z Emilem, prosi Julię o umożliwienie jej zamieszkania w kamienicy. Otrzymuje pozwolenie. Marcysia jednak wietrzy podstęp w zachowaniu Eleonory. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.
W tym odcinku
Eleonora, pełna nadziei po rozmowie z Emilem, prosi Julię o umożliwienie jej zamieszkania w kamienicy. Otrzymuje pozwolenie. Marcysia jednak wietrzy w zachowaniu Eleonory podstęp. Zenek marzy o powrocie do sklepu i obiecuje, że nadal będzie dawał żywność na kredyt. Jednak Kleczkowska uważa, że jej Grzesio byłby lepszy jako ekspedient. Florek wystawia sklep do przetargu. Tymczasem w domu Gabrielów trwa awantura o to, kto zużył szampon Marty.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Andrzej Nejman
jako Waldek Złotopolski -
Alina Janowska
jako Eleonora Gabriel -
Paweł Wawrzecki
jako Wiesiek Gabriel -
Jerzy Turek
jako listonosz Józef Garliński -
Ewa Ziętek
jako Marta Gabriel -
Anna Przybylska
-
Ewa Kasprzyk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ireneusz Engler reżyseria