Zbuntowany anioł (202)
(Muneca brava)
Występują: | Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias |
---|---|
Reżyseria: | Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn |
W skrócie: | Milagros nie wierzy zapewnieniom Iva. Zwierza się on Angelice, że wściekła Mili go uderzyła. Babcia obiecuje wytłumaczyć go przed ukochaną. Prosi Milagros o wyświadczenie jej przysługi. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.
W tym odcinku
Milagros nie wierzy zapewnieniom Iva, że nie planuje niczego złego. Chłopak zwierza się Angelice, że wściekła Mili go uderzyła. Babcia obiecuje mu, że spróbuje wytłumaczyć go przed ukochaną. Prosi Milagros o wyświadczenie jej przysługi. Dziewczyna ma pojechać do Hiszpanii. W Madrycie spotyka ją wielka niespodzianka.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Natalia Oreiro
jako Carlitos' -
Facundo Arana
jako Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo -
Verónica Vieyra
jako Victoria 'Vicky' Di Carlo Rapallo -
Mariana Arias
jako Andrea Ramos -
Lydia Lamaison
jako Dona Angélica viuda de Di Carlo -
Victoria Onetto
jako Adelina 'Lina' de Solo -
Norberto Díaz
jako Damián Rapallo -
Silvia Baylé
jako Amparo Rodríguez -
Segundo Cernadas
jako Pablo Rapallo -
Osvaldo Guidi
jako Bernardo Avelleyra -
Valeria Lorca
jako Martha 'Martita' -
Gabriela Sari
jako Gloria Esposito -
Pablo Novak
jako Alfredo Luis Solo -
Marcelo Mazzarello
jako Morgan -
Arturo Maly
jako Federico Di Carlo -
Gino Renni
jako Ramón García Parapuchino -
Luis Mottola
jako Luis -
Fernanda Mistral
jako Luisa Rapallo de Di Carlo -
Humberto Serrano
jako Father Manuel Miranda
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Víctor Stella reżyseria
-
Hernán Abrahamnsohn reżyseria