Zakup kontrolowany (7/12)
magazyn motoryzacyjny Polska 2022
W skrócie: | Tomek szuka przestronnego auta w przystępnej cenie. Na samochód może przeznaczyć 15 tys. zł. Adam zaprezentuje mu cztery pojazdy, w tym europejskiego protoplastę minivana, a także szwedzkie kombi. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 7 kwietnia za 6 dni |
12:45 | TVN Turbo (z napisami) |
Opis
Adam Kornacki i jego zespół motoryzacyjnych ekspertów już po raz trzydziesty trzeci pomogą widzom w wyborze wymarzonego samochodu. Tym razem szukać będziemy aut z różnych segmentów i przedziałów cenowych. Doradzimy w wyborze hatchbacka z zadziornym charakterem, sprawdzimy ofertę niewielkich SUV-ów oraz minivanów. Posłuchamy również silnika naprawdę drogiego sportowego samochodu. Eksperci omówią plusy i minusy poszczególnych modeli.
Tomek szuka przestronnego auta w przystępnej cenie. Interesują go minivany, ale nie pogardzi też dużym i pakownym kombi. Na samochód może przeznaczyć 15 tysięcy złotych. Adam Kornacki zaprezentuje mu cztery pojazdy, w tym europejskiego protoplastę pierwszego z wymienionych segmentów, a także szwedzkie kombi.
Zobacz także
- Zakup kontrolowany (384) - magazyn motoryzacyjny - noc pon./wt., 31 marca na 1 kwietnia 5:00
- Zakup kontrolowany (3/12) - magazyn motoryzacyjny - dziś, 1 kwietnia 12:45
- Zakup kontrolowany (9/10) - magazyn motoryzacyjny - dziś, 1 kwietnia 18:15 i 2 późniejsze emisje
- Zakup kontrolowany (385) - magazyn motoryzacyjny - noc wt./śr., 1 na 2 kwietnia 5:15
- Zakup kontrolowany (4/12) - magazyn motoryzacyjny - środa, 2 kwietnia 12:45
- Zakup kontrolowany (386) - magazyn motoryzacyjny - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 5:15
- Zakup kontrolowany (5/12) - magazyn motoryzacyjny - czwartek, 3 kwietnia 12:45
- Zakup kontrolowany (387) - magazyn motoryzacyjny - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 5:15
- Zakup kontrolowany (6/12) - magazyn motoryzacyjny - piątek, 4 kwietnia 12:45
- Zakup kontrolowany (388) - magazyn motoryzacyjny - noc pt./sob., 4 na 5 kwietnia 5:25