Zaklęta miłość (18)
(Sortilegio)
Występują: | William Levy, Jacqueline Bracamontes, David Zepeda, Chantal Andere |
---|---|
W skrócie: | Alejandro nie znajduje dowodów przestępstw Brunona. Uważa, że przyrodni brat jest zbyt sprytny, by zostawić po sobie ślady. Maria Jose chce opowiedzieć Victorii swoja wersję wydarzeń. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Maria Jose (Jacqueline Bracamontes) prosta dziewczyna pochodząca z małego miasteczka, zakochuje się w przystojnym mężczyźnie, który przedstawia się, jako Alejandro Lombardo. Wkrótce młodzi pobierają się. Dziewczyna nie ma pojęcia, że padła ofiarą oszustwa. W rzeczywistości mężczyzna, którego poznała, to Bruno Albeniz (David Zepeda), który podszywa się pod swego znienawidzonego przyrodniego brata, by zagrabić jego majątek. Wkrótce intrygant doprowadza do wypadku samochodowego, w którym ma zginąć prawdziwy Alejandro Lombardo (William Levy). Maria Jose, jako jego żona byłaby wówczas jego jedyną spadkobierczynią. Arogancki Bruno liczy, że zakochaną w nim kobietą łatwo będzie manipulować. Jest przekonany, że Maria Jose nie wyda go, a odziedziczony przez nią majątek przypadnie mu w udziale. Niespodziewanie Alejandrowi udaje się jednak przeżyć wypadek. On i Maria Jose są teraz formalnie małżeństwem, choć dotąd nie wiedzieli o swoim istnieniu. Alejandro sądzi, że doznał podczas wypadku urazu, który sprawił, że nie pamięta swojej żony. Tymczasem uwikłana w sieć intryg Maria Jose nie może wyznać mu prawdy. Nieoczekiwanie młodzi zakochują się w sobie. Jednak Bruno robi wszystko, by małżonkowie nie zaznali szczęścia.
W tym odcinku
Alejandrowi nie udaje się znaleźć dowodów przestępstw Brunona. Stwierdza, że przyrodni brat jest zbyt sprytny, by zostawić po sobie ślady. Maria Jose chce opowiedzieć Victorii swoja wersję wydarzeń. Jednak Alejandro przekonuje ją, by powiedziała tylko, że się pobrali. Raquel mówi Maurze, Ulisesowi i Robertowi o podsłuchanej rozmowie między jej matką a Fernandem. Maura twierdzi, żeMaria Jose mogła brać udział w zamachu na życie Lombardo.
Występują (pokaż wszystkich)
-
William Levy
jako Alex -
Jacqueline Bracamontes
jako Maria Jose -
David Zepeda
jako Bruno -
Chantal Andere
jako Raquel -
Ana Brenda Contreras
jako Maura -
Daniela Luján
jako Lissette -
Marcelo Córdoba
jako Roberto -
Héctor Sáez
jako Pedro -
Javier Villarreal
jako Mesero -
Wendy González
jako Paula -
Gabriel Soto
jako Fernando -
Laura González
jako Reportera -
Julián Gil
jako Ulises -
Daniela Romo
jako Victoria