Z archiwum X
odc. 19: Diabelskie pieniądze
(The X files: Hell Money)
serial SF Kanada/USA 1995-1996
Występują: | Gillian Anderson, David Duchovny |
---|---|
W skrócie: | W Chinatown, w San Francisco, żywcem zostaje spalony mężczyzna. Kilka innych osób przepada bez śladu. Mulder i Scully rozpoczynają śledztwo. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Trzeci sezon przygód dwójki agentów FBI: Foxa Muldera (David Duchovny) i Dany Scully (Gilian Anderson). Prowadzą oni tytułowe Archiwum X, specjalną komórkę Federalnego Biura Śledczego, do której trafiają sprawy, nie dające się racjonalnie wytłumaczyć. Mulder głęboko wierzy w istnienie istot pozaziemskich i inne paranormalne zjawiska. Scully z kolei, jako naukowiec jest co do tego bardzo sceptyczna. Para funkcjonariuszy nawzajem się uzupełnia, stanowiąc niezastąpiony duet, rozwiązujący nawet najtrudniejsze sprawy.
W tym odcinku
W San Francisco, w dzielnicy Chinatown, żywcem spalony zostaje mężczyzna. Kilka innych osób przepada bez śladu. Mulder i Scully rozpoczynają śledztwo.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Gillian Anderson
jako Dana Scully -
David Duchovny
jako Fox Mulder