Wychowane przez wilki 2: The Tree (6)
(Raised by Wolves 2: The Tree)
Występują: | Amanda Collin, Abubakar Salim, Travis Fimmel, Kim Engelbrecht |
---|---|
Reżyseria: | Alex Gabassi |
W skrócie: | Sue i Paul nie potrafią otworzyć skrzyni z nasionami. Wiedzą, że potrzebują pomocy Marcusa. Podczas gdy Matka jest zajęta, ponieważ na świat przychodzi dziecko Tempest, Sue próbuje uwolnić mężczyznę. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Para androidów, Matka (Amanda Collin) i Ojciec (Abubakar Salim), razem z sześciorgiem ludzkich dzieci, którymi się opiekują, dołącza do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zwanej Kolektywem. Zasiedla ona tropikalną strefę planety Kepler-22b. Szybko się okazuje, że funkcjonowanie w tym nowym społeczeństwie wiąże się z kłopotami. Tymczasem Marcus (Travis Fimmel), który przebywa w tym samym rejonie, ukrywa się. Mężczyzna nadal kontaktuje się z Solem. Planuje także odbudować kult wyznawców mitraizmu.
W tym odcinku
Sue i Paul nie potrafią otworzyć skrzyni z nasionami. Wiedzą, że potrzebują pomocy Marcusa. Podczas gdy Matka jest zajęta, ponieważ na świat przychodzi dziecko Tempest, Sue próbuje uwolnić mężczyznę. W końcu, gdy udaje się otworzyć skrzynię z nasionami, Sue i Paul dokonują przerażającego odkrycia.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Amanda Collin
jako Mother -
Abubakar Salim
jako Father -
Travis Fimmel
jako Marcus -
Kim Engelbrecht
jako Decima -
James Harkness
jako Tamerlane -
Peter Christoffersen
jako Cleaver -
Jennifer Saayeng
jako Nerva -
Selina Jones
jako Grandmother -
Morgan Santo
jako Vrille -
Winta McGrath
jako Campion -
Niamh Algar
jako Sue -
Jordan Loughran
jako Tempest -
Felix Jamieson
jako Paul -
Ethan Hazzard
jako Hunter -
Aasiya Shah
jako Holly -
Ivy Wong
jako Vita -
Loulou Taylor
jako Cassia -
Susan Danford
jako Justina -
Litha Bam
jako Bartok -
Matias Varela
jako Lucius -
Garth Breytenbach
jako Den
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Alex Gabassi reżyseria