Wojny magazynowe (4)
(Storage Wars: Mutt-Erial Girl)
W skrócie: | Brandi ocala psa przed wpadnięciem pod koła samochodu. Darrellowi udaje się kupić magazyn potwierdzający jego teorię magicznej kuli. Tymczasem Kenny znacznie się wzbogaca się na nowym schowku. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 5 maja za 13 dni |
7:00 | Polsat Play (z napisami) |
Opis
Według kalifornijskiego prawa właściciel magazynu może zlicytować jego zawartość, jeśli wynajmujący przez trzy miesiące zalega z opłatami. Takie aukcje to gratka dla bohaterów programu, którzy żyją z handlu starociami. Licytacjom towarzyszą spore emocje - kupujący często podejmują decyzję w ciemno, ponieważ mogą oszacować wartość sprzedawanych przedmiotów, jedynie zaglądając do pomieszczenia z zewnątrz. Handlarze zwykle ostro rywalizują, czasem zdarza im się jednak zawierać sojusze taktyczne. W dziesiątym sezonie show zobaczymy m.in. Dana i Laurę Dotsonów, Emily Wears, Dave'a Hestera oraz Jarroda Schulza i Brandi Passante.
W Riverside Brandi ocala psa przed wpadnięciem pod koła samochodu. Darrellowi udaje się kupić magazyn potwierdzający jego teorię magicznej kuli. Tymczasem Kenny znacznie się wzbogaca się na nowym schowku.
Zobacz także
- Wojny magazynowe (12) - reality show - dziś, 22 kwietnia 11:30
- Wojny magazynowe (1) - reality show - dziś, 22 kwietnia 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Wojny magazynowe (2) - reality show - dziś, 22 kwietnia 12:20 i 1 późniejsza emisja
- Wojny magazynowe: Weekend u Barry'ego (9) - reality show - noc wt./śr., 22 na 23 kwietnia 4:00
- Wojny magazynowe: Jenny, piekarz i protetyk (10) - reality show - noc wt./śr., 22 na 23 kwietnia 4:30
- Wojny magazynowe (20) - reality show - środa, 23 kwietnia 6:00
- Wojny magazynowe (21) - reality show - środa, 23 kwietnia 6:25
- Wojny magazynowe (22) - reality show - środa, 23 kwietnia 6:55
- Wojny magazynowe (23) - reality show - środa, 23 kwietnia 7:25
- Wojny magazynowe (13) - reality show - środa, 23 kwietnia 11:00