Włatcy móch: Ó źrudła (116)
Reżyseria: | Bartek Kędzierski |
---|---|
W skrócie: | Chłopaki dowiadują się z felietonu M. Wasilak o istnieniu anonimowego źródła w Belwederze i postanawiają je odnaleźć. Przeciekowi w Belwederze nie potrafią zaradzić nawet agenci specjalni. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 10 kwietnia za 8 dni |
23:30 | Polsat Games |
Opis
Opowieść o grupie ośmiolatków z klasy II B. Każdy z chłopców jest zupełnie inny. Konieczko to typ intelektualisty, który swoją przyszłość wiąże z karierą naukową. Maślana sens życia widzi w posiadaniu, a pieniądze zamierza zdobywać wszelkimi możliwymi sposobami. Anusiak jest synem działacza związkowego i kieruje się prostymi zasadami. Czesio został szczególnie doświadczony przez los. Umarł i teraz powrócił jako zombi. To co łączy tak odmienne osobowości to chęć objęcia władzy nad światem. Każdy ma inny pomysł na to jak ją zdobyć. Na drodze do spełnienia swoich marzeń bohaterowie napotykają na rozmaite przeszkody. Ich głównym źródłem są dorośli. Najwięcej kłopotów sprawia im nauczycielka, pani Frał. Jest starą panną i chciałaby, żeby wszystkie dzieci były grzeczne, ładne i uśmiechnięte. W szkole chłopcy mają sprzymierzeńca w osobie szkolnej higienistki. Ta bardzo nieszczęśliwa wdowa kocha wszystkie dzieci na świecie.
W tym odcinku
Chłopaki dowiadują się z felietonu Marioli Wasilak o istnieniu anonimowego źródła w Belwederze i postanawiają je odnaleźć. Nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Przeciekowi w Belwederze nie potrafią zaradzić nawet agenci specjalni. Tymczasem Higienistka przeszukuje wszystkie swoje schowki w poszukiwaniu odprężenia.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Bartek Kędzierski reżyseria
Zobacz także
- Włatcy móch: Jistny cyrk (74) - serial animowany dla dorosłych - wczoraj, 1 kwietnia 21:30
- Włatcy móch: Letko Atletyka (75) - serial animowany dla dorosłych - wczoraj, 1 kwietnia 22:00
- Włatcy móch: Hore mienho (97) - serial animowany dla dorosłych - wczoraj, 1 kwietnia 23:00
- Włatcy móch: Nie jestem cyfrom (98) - serial animowany dla dorosłych - wczoraj, 1 kwietnia 23:30
- Włatcy móch: Chjuston, ja pierdziu! (76) - serial animowany dla dorosłych - dziś, 2 kwietnia 21:30
- Włatcy móch: Klasowa Wiligija (77) - serial animowany dla dorosłych - dziś, 2 kwietnia 22:00
- Włatcy móch: Bonczek (99) - serial animowany dla dorosłych - dziś, 2 kwietnia 23:00
- Włatcy móch: Wizytancja (78) - serial animowany dla dorosłych - czwartek, 3 kwietnia 21:30
- Włatcy móch: Rzułta koszulka i śrubowkręt (79) - serial animowany dla dorosłych - czwartek, 3 kwietnia 22:00
- Włatcy móch: Łospa Wieczna (80) - serial animowany dla dorosłych - piątek, 4 kwietnia 21:30