Wiem, co jem (3/15)
magazyn poradnikowy Polska 2012
W skrócie: | W sklepach pojawiło się wiele produktów określanych mianem lekkich. Nie do końca wiemy, co kryje się pod określeniem 'light'. Katarzyna Bosacka rozprawi się z mitami na ten temat. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 19 kwietnia za 4 dni |
19:35 | Food Network (z napisami) |
Opis
Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. Tym razem prowadząca przetestuje uczciwość producentów majonezu, a także sprawdzi, jak smakują bycze jądra z grilla.
Moda na szczupłą sylwetkę spowodowała, że w sklepach pojawiło się wiele produktów określanych mianem lekkich. Okazuje się jednak, że tak naprawdę nie do końca wiemy, co kryje się pod określeniem "light". Niestrudzona pogromczyni żywieniowych absurdów, Katarzyna Bosacka, w kolejnym odcinku programu rozprawi się z mitami dotyczącymi lekkiej żywności.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Bosacka gospodarz
Zobacz także
- Świat według Kiepskich: Wiem, co jem (438) - serial komediowy - noc czw./pt., 17 na 18 kwietnia 0:30 i 1 późniejsza emisja
- Wiem, co jem (3/10) - magazyn poradnikowy - wtorek, 22 kwietnia 9:25
- Wiem, co jem (4/10) - magazyn poradnikowy - wtorek, 22 kwietnia 10:00
- Wiem, co jem (5/10) - magazyn poradnikowy - wtorek, 22 kwietnia 10:30
- Wiem, co jem (6/10) - magazyn poradnikowy - wtorek, 22 kwietnia 11:05
- Wiem, co jem (7/10) - magazyn poradnikowy - wtorek, 22 kwietnia 11:35
- Wiem, co jem (4/15) - magazyn poradnikowy - sobota, 26 kwietnia 19:35