W roli głównej: Małgorzata Kożuchowska (4/6)
W skrócie: | Pięć lat temu Magda Mołek gościła w swoim studio Małgorzatę Kożuchowską. Od tego czasu w życiu aktorki dużo się zmieniło. Tym razem opowie, jak godzi obowiązki zawodowe z kłopotami domowego życia. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
Pięć lat temu Magda Mołek gościła w swoim studio Małgorzatę Kożuchowską. Od tego czasu w życiu aktorki dużo się zmieniło. Tym razem opowie, jak sobie radzi jako pracująca mama, jak godzi obowiązki bywalczyni czerwonego dywanu z codziennymi kłopotami domowego życia. Oprócz tego porozmawia z prowadzącą o plotkach, zakupach, urodzie i - co może wydać się zaskakujące - samochodach.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Mołek gospodarz
Zobacz także
- W roli głównej: Ks. Adam Boniecki (5/8) - talk-show - dziś, 26 kwietnia 9:35
- W roli głównej: Bartłomiej Topa (1/8) - talk-show - wtorek, 29 kwietnia 6:55
- W roli głównej: Agnieszka Maciąg (2/8) - talk-show - środa, 30 kwietnia 6:55
- W roli głównej: Jerzy Owsiak (3/8) - talk-show - czwartek, 1 maja 6:55
- W roli głównej: Maciej Musiał (4/8) - talk-show - piątek, 2 maja 6:55
- W roli głównej: Małgorzata Rozenek-Majdan (5/8) - talk-show - wtorek, 6 maja 6:55
- W roli głównej: Edyta Pazura (6/8) - talk-show - środa, 7 maja 6:55
- W roli głównej: Tomasz Sekielski (7/8) - talk-show - czwartek, 8 maja 6:55