W labiryncie: Siostrzyczka (21)
telenowela Polska 1989
Występują: | Agnieszka Robótka-Michalska, Marek Kondrat, Piotr Skarga, Renata Pękul |
---|---|
Reżyseria: | Paweł Karpiński |
W skrócie: | Ewa, przerażona przyjazdem Renaty, boi się, że Sucheccy poznają kryminalną przeszłość siostry. Mówi, że po nieobecności wróciła z zagranicy. Renata bezczelnie wyłudza od Ewy pieniądze. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
"W labiryncie" to pierwsza polska opera mydlana. Serial przedstawia środowisko warszawskich lekarzy w czasie przemian gospodarczych i ustrojowych na przełomie lat 80. i 90. Główną bohaterką jest absolwentka medycyny, Ewa Glinicka (Agnieszka Robótka-Michalska), pracownica Instytutu Farmakodynamiki.
W tym odcinku
Ewa jest przerażona przyjazdem Renaty do domu państwa Sucheckich. Obawia się, że jej gospodarze dowiedzą się o kryminalnej przeszłości siostry. Opowiada więc, że Renata powróciła z zagranicy po długiej nieobecności. Siostra natomiast bezczelnie wyłudza od Ewy pieniądze i jedzie do miasta. Bajbus przynosi do mieszkania Racewiczów kasety porno. Racewicz postanawia oddać je matce Bajbusa, ale wybiera niestety niewłaściwy moment.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Agnieszka Robótka-Michalska
jako Ewa Glinicka -
Marek Kondrat
jako Adam Racewicz -
Piotr Skarga
jako Jan Duraj -
Renata Pękul
jako Krystyna Duraj -
Jan Jankowski
jako Paweł Hanisz -
Sławomira Łozińska
jako Joanna Racewicz -
Małgorzata Lorentowicz
jako Anna Suchecka -
Piotr Pawłowski
jako Jerzy Suchecki -
Wiesław Drzewicz
jako Leon Guttman
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Karpiński reżyseria