W labiryncie: Likwidacja (96)
telenowela Polska 1990
Występują: | Agnieszka Robótka-Michalska, Marek Kondrat, Piotr Skarga, Renata Pękul |
---|---|
Reżyseria: | Paweł Karpiński |
W skrócie: | Do pracowników instytutu dociera informacja, że placówka ma zostać zlikwidowana. Pracownicy zastanawiają się nad przyszłością. W najlepszej sytuacji są ci, którzy mogą przejść na emeryturę. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
"W labiryncie" to pierwsza polska opera mydlana. Serial przedstawia środowisko warszawskich lekarzy w czasie przemian gospodarczych i ustrojowych na przełomie lat 80. i 90. Główną bohaterką jest absolwentka medycyny, Ewa Glinicka, pracownica Instytutu Farmakodynamiki.
W tym odcinku
Do pracowników instytutu dociera informacja, że placówka ma zostać zlikwidowana z powodu nierentowności. Wszyscy pracownicy zastanawiają się nad swoją przyszłością. Jedni spodziewają się zwolnień, inni - przesunięć w ramach resortu. W najlepszej sytuacji wydają się być ci, którzy mogą przejść na emeryturę.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Agnieszka Robótka-Michalska
jako Ewa Glinicka -
Marek Kondrat
jako Adam Racewicz -
Piotr Skarga
jako Jan Duraj -
Renata Pękul
jako Krystyna Duraj -
Jan Jankowski
jako Paweł Hanisz -
Sławomira Łozińska
jako Joanna Racewicz -
Małgorzata Lorentowicz
jako Anna Suchecka -
Piotr Pawłowski
jako Jerzy Suchecki -
Wiesław Drzewicz
jako Leon Guttman
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Karpiński reżyseria