W-11 - Wydział Śledczy
odc. 804: Bestia
Występują: | Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Maciej Dębosz |
---|---|
W skrócie: | Komisarze wyjaśniają okoliczności śmierci dziewczyny, która prawdopodobnie zmarła w wyniku obrażeń w bójce. W noc zdarzenia bawiła się w klubie. Była zaczepiana przez byłego chłopaka. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.
W tym odcinku
Anna Potaczek i Maciej Dębosz mają wyjaśnić okoliczności śmierci dziewczyny. Ofiara prawdopodobnie zmarła w wyniku obrażeń odniesionych podczas bójki. Okazuje się, że w noc zdarzenia bawiła się w klubie. Z nagrań monitoringu wynika, że była zaczepiana przez byłego chłopaka.
Występują (pokaż wszystkich)
Zobacz także
- W-11 - Wydział Śledczy: Menda (991) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 25 kwietnia 11:25
- W-11 - Wydział Śledczy: Winna, niewinna (992) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 25 kwietnia 12:10
- Bestia - film sensacyjny - noc niedz./pon., 27 na 28 kwietnia 3:10
- W-11 - Wydział Śledczy: Plan był inny (993) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 11:25
- W-11 - Wydział Śledczy: Handlarz starzyzną (994) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 28 kwietnia 12:10
- W-11 - Wydział Śledczy: Bez przebaczenia (995) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 29 kwietnia 11:25
- W-11 - Wydział Śledczy: Zabójstwo niedoskonałe (996) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 29 kwietnia 12:10
- W-11 - Wydział Śledczy: W zagrożeniu (997) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 30 kwietnia 11:25
- W-11 - Wydział Śledczy: Leoś (998) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 30 kwietnia 12:10
- W-11 - Wydział Śledczy: To było niesamowite (999) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 1 maja 11:45