Uroczysko (109)

serial kryminalny Polska 2025   od 12 lat
Występują:Antoni Królikowski, Honorata Witańska, Katarzyna Ucherska, Julita Koper
Reżyseria:Kamila Fidler, Rafał Kwietniewski, Ewa Podgórska
W skrócie:Zamordowano 60-letnią Bożenę Krawczuk. Olek przeżywa szok, gdyż dobrze znał ofiarę. W jej gardle zostaje znaleziona kulka papieru. Policjanci mają nadzieję, że dowód ten zaprowadzi ich do mordercy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 11 marca
za 13 dni
19:40 Polsat

Opis

W niewielkim, ale kryjącym wiele mrocznych tajemnic miasteczku na Dolnym Śląsku, Uroczysku, komisarz Filip Ziomecki (Antoni Królikowski) z pomocą posterunkowych Zuzy (Julita Koper) i Olka (Jakub Dąbrowski) bada różne zagadki kryminalne. W tym sezonie funkcjonariusze próbują odzyskać psychiczną równowagę po niedawnych tragicznych wydarzeniach. Muszą ustalić, co stało się z komisarz Agatą Wilczewską (Katarzyna Ucherska). Próbuje ją zastąpić nowa członkini zespołu Ziomeckiego, Anka Król (Honorata Witańska).

W tym odcinku

Zostaje zamordowana 60-letnia kobieta. Gdy Olek zjawia się w mieszkaniu, w którym znaleziono ciało, przeżywa szok. Okazuje się bowiem, że bardzo dobrze znał ofiarę, Bożenę Krawczuk. Na przedramionach kobiety widnieją dwa bliźniacze siniaki. Wkrótce wyniki sekcji zwłok, przeprowadzonej przez Artura, potwierdzają, że śmierć denatki nie była naturalna. W jej gardle zostaje znaleziona kulka papieru. Policjanci mają nadzieję, że dowód ten zaprowadzi ich do mordercy. Filip, choć chciałby być blisko Agaty, dochodzi do wniosku, iż potrzebuje ona czasu, by dojść do siebie. Tymczasem kobieta wkłada do torebki pistolet. Ziomecki odnajduje ją w chwili, gdy przeładowuje ona broń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także