Ugotowani (9/12)
W skrócie: | Do kulinarno-towarzyskiej rywalizacji stanie czworo zawodników z Jeleniej Góry. W programie zdradzą oni swoje przepisy na kolorowe naleśniki w trzech odsłonach i grzanki z krewetkami. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 8 marca za 13 dni |
18:50 | TVN Style |
Opis
Do kulinarnej rywalizacji w każdym odcinku staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje. Łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i atmosfera spotkania. W szóstej edycji programu gotować będą między innymi mieszkańcy: Warszawy, Łodzi, Bielska-Białej, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego i Częstochowy.
Do kulinarno-towarzyskiej rywalizacji staną cztery wyjątkowe osobowości z Jeleniej Góry. W odcinku przy jednym stole usiądą: Ewa Kaczmarek - specjalistka do spraw analiz molekularnych, Justyna Stasiak - kierowca karetki i koordynatorka do spraw medycznych w prywatnym pogotowiu ratunkowym, Kacper Zadwórny - kierownik w rodzinnej cynkowni ogniowej oraz Przemysław Śliwiński trener warsztatów motywacyjnych dla młodzieży. W programie zdradzą oni swoje przepisy na kolorowe naleśniki w trzech odsłonach, gęś z pomarańczo-imbirowym akcentem, grzanki z krewetkami i kurczaka satay z orzechowym sosem.
Zobacz także
- Ugotowani (2/10) - reality show - wtorek, 25 lutego 11:45
- Królik Bugs: Nowe konstrukcje: Ugotowani (18) - serial animowany - wtorek, 25 lutego 23:20
- Ugotowani (3/10) - reality show - środa, 26 lutego 11:45
- Ugotowani (4/10) - reality show - czwartek, 27 lutego 11:45
- Ugotowani (10) - reality show - czwartek, 27 lutego 19:00 i 2 późniejsze emisje
- Ugotowani (4/12) - program kulinarno-rozrywkowy - piątek, 28 lutego 11:25
- Ugotowani (8/12) - program kulinarno-rozrywkowy - piątek, 28 lutego 19:00 i 1 późniejsza emisja
- Ugotowani (1/12) - program kulinarno-rozrywkowy - sobota, 1 marca 8:30 i 1 późniejsza emisja
- Ugotowani (5/10) - reality show - sobota, 1 marca 9:25
- Ugotowani (2/12) - program kulinarno-rozrywkowy - sobota, 1 marca 18:45 i 2 późniejsze emisje