Trudne sprawy
odc. 252
Reżyseria: | Okił Khamidow |
---|---|
W skrócie: | 17-letnia Julia spędza dużo czasu na czatach i portalach społecznościowych. Pewnego dnia zauważa, że jej chłopak Robert zmienił swój status na wolny. To dopiero początek jej problemów. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Program prezentuje poruszające historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. Są to opowieści o zdradach, codziennych kłopotach i tajemnicach zwykłych ludzi. Każdy odcinek poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.
W tym odcinku
Siedemnastoletnia Julia Piotrowiak spędza dużo czasu na internetowych czatach i portalach społecznościowych. Pewnego dnia logując się do jednego z nich, zauważa że jej chłopak Robert zmienił swój status związku na wolny. Julia jest załamana, że rozstał się z nią w ten sposób. To jednak dopiero początek jej problemów. Robert rozpoczyna bowiem w internecie kampanię, mającą na celu skompromitowanie i wykluczenie dziewczyny z kręgu znajomych. Szykany wobec Julii nasilają się, gdy jej ciotka Irena informuje o wszystkim dyrektora szkoły, do której uczęszcza siostrzenica. Dopiero wówczas problemem zaczynają interesować się będący w separacji rodzice Julii. Matka idzie z córką do adwokata. Ten w ich imieniu składa pozew przeciwko Robertowi.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow reżyseria
Zobacz także
- Trudne sprawy: Chore dziecko (1206) - serial paradokumentalny - dziś, 2 kwietnia 8:30
- Trudne sprawy: Gęś w okularach (1254) - serial paradokumentalny - dziś, 2 kwietnia 10:30
- Trudne sprawy: Za wysokie progi (1076) - serial paradokumentalny - dziś, 2 kwietnia 11:55
- Trudne sprawy: Przekręt nigeryjski (1077) - serial paradokumentalny - dziś, 2 kwietnia 12:55
- Trudne sprawy: Kryzys ciążowy (1078) - serial paradokumentalny - dziś, 2 kwietnia 13:55
- Trudne sprawy: Odpowiedzialna za wszystkich (1314) - serial paradokumentalny - dziś, 2 kwietnia 16:55
- Trudne sprawy: Angielka (1207) - serial paradokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 8:30
- Trudne sprawy: Bigos z żurawiną (1255) - serial paradokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 10:30
- Trudne sprawy: Straszny zięć (1079) - serial paradokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 11:55
- Trudne sprawy: Mamusia (1080) - serial paradokumentalny - czwartek, 3 kwietnia 12:55