Top Gear
sezon 15 odc. 4
(Top Gear)
magazyn motoryzacyjny Wielka Brytania 2010
W skrócie: | Niespodzianka dla domatorów, którzy jednocześnie fascynują się motoryzacją. Realizatorzy postanawiają zbudować domy na kółkach, a potem wybierają się na długi weekend do West Country. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 13 kwietnia za 11 dni |
8:10 | BBC Brit |
Opis
Piętnasta seria programu dla pasjonatów motoryzacji. Jeremy Clarkson wraz z Jamesem Mayem i Richardem Hammondem testują nowe modele aut. Aby dowiedzieć się na co te maszyny stać, poddają je rozmaitym próbom. W każdym z odcinków nie brakuje humorystyczno-ironicznych komentarzy. Program jest realizowany z udziałem publiczności.
Jeremy porównuje dwa kabriolety, audi r8 z porsche 911 turbo. Następnie wraz z Richardem i Jamesem podejmuje się niezwykłego zadania, stworzenia pojazdu, który zastąpi powolne kampery i przyczepy kempingowe. Najbardziej ekstrawaganckim projektantem okazuje się Clarkson, który tworzy kilkupiętrowy domek przymocowany do osobowego Citroena. Gościem specjalnym odcinka jest aktor Andy Garcia.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jeremy Clarkson gospodarz
-
Richard Hammond gospodarz
-
James May gospodarz
Zobacz także
- Top Gear 15 (1) - magazyn motoryzacyjny - sobota, 5 kwietnia 8:30
- Top Gear 15 (2) - magazyn motoryzacyjny - niedziela, 6 kwietnia 8:25
- Top Gear 15 (3) - magazyn motoryzacyjny - sobota, 12 kwietnia 8:05 i 1 późniejsza emisja