Taaaka ryba: Pstrągi z Wełtawy (66)
magazyn wędkarski
W skrócie: | Jurek Biedrzycki, zaproszony przez czeskich wędkarzy, wybrał się na łowy na południe Czech. Uczestnicy eskapady byli zachwyceni możliwością łowienia pstrągów tęczowych i potokowych. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 2 marca za 9 dni |
2:05 | Polsat Doku (z napisami) |
Opis
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.
Jurek Biedrzycki, zaproszony przez czeskich wędkarzy, wybrał się na łowy na południe Czech. Spotkanie z Wełtawą, od jej górskich po nizinne fragmenty, wywołało zachwyt uczestników wyprawy. Na haczykach raz po raz meldowały się pstrągi tęczowe, a nieco rzadziej potokowe. Używane na przynętę "białe duchy" okazały się rewelacją podczas obławianiu wód opływających ruiny trzynastowiecznego zamczyska.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jerzy Biedrzycki gospodarz
Zobacz także
- Taaaka ryba: Głębinowe turboty (52) - magazyn wędkarski - noc pt./sob., 21 na 22 lutego 2:10
- Taaaka ryba: Aktorski "Leśny Zakątek" (53) - magazyn wędkarski - noc pt./sob., 21 na 22 lutego 2:35
- Taaaka ryba: Oleśnikowa Dolina (54) - magazyn wędkarski - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 2:00
- Taaaka ryba: Królowa śniegu (55) - magazyn wędkarski - noc sob./niedz., 22 na 23 lutego 2:30
- Taaaka ryba: Dorsz i halibut (47) - magazyn wędkarski - niedziela, 23 lutego 9:30
- Taaaka ryba: Woblery i sztuczne muchy (56) - magazyn wędkarski - noc pon./wt., 24 na 25 lutego 2:00
- Taaaka ryba: Kardynalskie ostatki (57) - magazyn wędkarski - noc pon./wt., 24 na 25 lutego 2:30
- Taaaka ryba: Bożonarodzeniowa ucha (58) - magazyn wędkarski - noc wt./śr., 25 na 26 lutego 2:00
- Taaaka ryba: Krwiożercza pirania (59) - magazyn wędkarski - noc wt./śr., 25 na 26 lutego 2:30
- Taaaka ryba: Tropikalna bokona (60) - magazyn wędkarski - noc śr./czw., 26 na 27 lutego 2:00