Taaaka ryba: Atlantyckie rekiny i kongery (100)
magazyn wędkarski
W skrócie: | Ekipa odwiedza duże oceanarium w Irlandii, które szczyci się wielką kolekcją rekinów. Potem wędkarze płyną na łowiska tych niebezpiecznych ryb. Wyprawa kończy się w irlandzkim pubie. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 19 marca za 13 dni |
2:00 | Polsat Doku |
Opis
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.
Ekipa Jurka Biedrzyckiego odwiedza duże oceanarium w Irlandii, które szczyci się wielką kolekcją rekinów. Zabierając odpowiednia przynętę popłyną także na łowiska tych niebezpiecznych ryb. Cała wyprawa kończy się w Irlandzkim pubie, gdzie załoga rozmawia delektując się schłodzonym, regionalnym piwem.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jerzy Biedrzycki gospodarz
Zobacz także
- Taaaka ryba: Z wizytą u Świętego Mikołaja (76) - magazyn wędkarski - noc czw./pt., 6 na 7 marca 2:00
- Taaaka ryba: Grzybowe ryby (77) - magazyn wędkarski - noc czw./pt., 6 na 7 marca 2:30
- Taaaka ryba: Białe ryby z Miłocina (78) - magazyn wędkarski - noc pt./sob., 7 na 8 marca 2:00
- Taaaka ryba: Mołdawskie drapieżniki (79) - magazyn wędkarski - noc pt./sob., 7 na 8 marca 2:30
- Taaaka ryba: Delta Dunaju (80) - magazyn wędkarski - noc sob./niedz., 8 na 9 marca 2:00
- Taaaka ryba: Bacowe rosówki (81) - magazyn wędkarski - noc sob./niedz., 8 na 9 marca 2:30
- Taaaka ryba: Potokowiec po burzy (49) - magazyn wędkarski - niedziela, 9 marca 9:30
- Taaaka ryba: Przygoda wędkarska przy kominku (82) - magazyn wędkarski - noc niedz./pon., 9 na 10 marca 2:00
- Taaaka ryba: Hiszpańska brzana (83) - magazyn wędkarski - noc niedz./pon., 9 na 10 marca 2:30
- Taaaka ryba: Morskie wynalazki (84) - magazyn wędkarski - noc pon./wt., 10 na 11 marca 2:00