Szansa na sukces: Doda i zespół Virgin
W skrócie: | W kolejnym wydaniu programu widzowie słuchać będą piosenek zespołu Virgin z wokalistką Dorotą Rabczewską. "Doda" wcześniej występowała w musicalu "Metro" w teatrze Buffo. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Autorski program Elżbiety Skrętkowskiej emitowany na antenie TVP 2 od 1993 roku. Debiutujący amatorzy wykonują utwory gwiazd polskiej sceny muzycznej, które są jurorami danego odcinka. Szansę na występ mają zarówno osoby uzdolnione muzycznie, jak i wyróżniające się ciekawą osobowością. Nagrodą dla zwycięzcy jest możliwość zaśpiewania piosenki z artystą oraz coroczny występ wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Program prowadzi Wojciech Mann.
W kolejnym wydaniu programu widzowie słuchać będą piosenek istniejącego od 2000 r. zespołu Virgin z wokalistką Dorotą Rabczewską. "Doda" wcześniej występowała w musicalu "Metro" w teatrze Buffo. Virgin to zespół koncertowy. Świeżość i temperament "Dody" w połączeniu z doświadczeniem muzyków dają doskonały efekt. Ich największe przeboje, takie jak: "Dżaga", "Mam tylko ciebie" czy "Nie zawiedź mnie", będą śpiewać amatorzy wyłonieni drogą eliminacji. Prowadzi Wojciech Mann.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Mann gospodarz