Słoń Benjamin: Benjamin odkrywa sekretne przejście (42)
(Benjamin Blümchen: Der Geheimgang)
serial animowany Niemcy 2003
W skrócie: | Benjamin, wraz z innymi zwierzętami, bawi się w chowanego. Kangurek przypadkowo wpada do lochu. Podobnego losu doświadcza Pani Carla. Benjamin i Otto spieszą im z pomocą. Odkrywają tajne przejście. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Benjamin to uprzejmy, wrażliwy, mądry, pomocny, ale też trochę niezdarny słoń. Wraz ze swoim przyjacielem Ottonem przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, odkrywając przed dziećmi tajemnice współczesnego świata i codziennego życia. Przyjaciele są zawsze gotowi stawiać czoła niesprawiedliwości i rozwiązać każdy, nawet najmniejszy problem. Oprócz rozrywki i dobrej zabawy, pokazują najmłodszym jak ważne jest wyciąganie wniosków z różnych sytuacji i nauka na przyszłość oraz wspólne działanie w miłej, przyjacielskiej atmosferze.
W tym odcinku
Benjamin, wraz z innymi zwierzętami, bawi się w chowanego. Kangurek przypadkowo wpada do lochu. Podobnego losu doświadcza Pani Carla. Benjamin i Otto spieszą im z pomocą. Przy okazji odkrywają tajne przejście pod miastem.