Sidła namiętności (82)

(Pasión)

telenowela Meksyk 2007   od 12 lat
Występują:Susana González, Fernando Colunga, Daniela Castro, Sebastián Rulli
W skrócie:Camila jest pewna, że Ricardo żyje i stara się ją odnaleźć; Santiago jest wściekły. Rodzi się dziecko Camili. Położna wmawia don Justowi i Santiagowi, że przyszło na świat martwe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolonialny Meksyk. Camila Darién (Susana González) w dniu swoich zaręczyn zostaje porwana przez lokalnego władcę Jorge'a Mancerę y Ruíza (Juan Ferrara). Udaje jej się mu uciec, trafia jednak w ręce piratów dowodzonych przez kapitana Ricarda de Salamancę y Almonte'a. Ten, mimo że żywi do niej głębsze uczucia, postanawia sprzedać ją na targu niewolników. Po latach Camila jako zamożna kobieta wraca w rodzinne strony. Staje przed poważnym dylematem. Z jednej strony ciągle kocha Santiaga (Sebastián Rulli), z którym kiedyś miała wziąć ślub. Z drugiej zaś nie może zapomnieć o przystojnym piracie.

W tym odcinku

Camila jest pewna, że Ricardo żyje i stara się ją odnaleźć. Santiago jest wściekły, gdy to słyszy. Ricardo i jego ludzie przybywają do Garbancillo, jednak nikogo tam nie znajdują. Między nimi a strażą Alberta Lafonta dochodzi do walki. Rodzi się dziecko Camili. Położna wmawia don Justowi i Santiagowi, że przyszło na świat martwe, a jego matka jest bardzo chora.

Występują (pokaż wszystkich)