Sidła namiętności (67)

(Pasión)

telenowela Meksyk 2007   od 12 lat
Występują:Susana González, Fernando Colunga, Daniela Castro, Sebastián Rulli
W skrócie:Alberto ostrzega don Jorge'a przed Ricardem, który dowiedział się o przemycie srebra. Ines prosi Santiaga, aby interweniował w sprawie Camili u możnowładcy. Santiago odmawia..

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolonialny Meksyk. Camila Darién (Susana González) w dniu swoich zaręczyn zostaje porwana przez lokalnego władcę Jorge'a Mancerę y Ruíza (Juan Ferrara). Udaje jej się mu uciec, trafia jednak w ręce piratów dowodzonych przez kapitana Ricarda de Salamancę y Almonte'a. Ten, mimo że żywi do niej głębsze uczucia, postanawia sprzedać ją na targu niewolników. Po latach Camila jako zamożna kobieta wraca w rodzinne strony. Staje przed poważnym dylematem. Z jednej strony ciągle kocha Santiaga (Sebastián Rulli), z którym kiedyś miała wziąć ślub. Z drugiej zaś nie może zapomnieć o przystojnym piracie.

W tym odcinku

Alberto ostrzega don Jorge'a przed Ricardem, który dowiedział się o przemycie srebra. Ines prosi Santiaga, aby interweniował w sprawie Camili u możnowładcy. Ten jednak odmawia, twierdząc, że teraz to mąż powinien bronić dziewczyny. Alberto spiskuje przeciw Ricardowi i chce, aby straż sprowokowała go do bójki, w której mógłby on zginąć.

Występują (pokaż wszystkich)