Sidła namiętności (36)

(Pasión)

telenowela Meksyk 2007   od 12 lat
Występują:Susana González, Fernando Colunga, Daniela Castro, Sebastián Rulli
W skrócie:Camila mówi Jimenie o liście, który dostała. Justo informuje Ofelię, że wesele Ines i Vasca odbędzie się za tydzień i trzeba spytać o pozwolenie don Jorge'a. Ines obawia się jego reakcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolonialny Meksyk. Camila Darién (Susana González) w dniu swoich zaręczyn zostaje porwana przez lokalnego władcę Jorge'a Mancerę y Ruíza (Juan Ferrara). Udaje jej się mu uciec, trafia jednak w ręce piratów dowodzonych przez kapitana Ricarda de Salamancę y Almonte'a. Ten, mimo że żywi do niej głębsze uczucia, postanawia sprzedać ją na targu niewolników. Po latach Camila jako zamożna kobieta wraca w rodzinne strony. Staje przed poważnym dylematem. Z jednej strony ciągle kocha Santiaga (Sebastián Rulli), z którym kiedyś miała wziąć ślub. Z drugiej zaś nie może zapomnieć o przystojnym piracie.

W tym odcinku

Camila opowiada Jimenie o tajemniczym liście, który dostała. Justo informuje Ofelię, że wesele Ines i Vasca odbędzie się za tydzień i trzeba spytać o pozwolenie don Jorge'a. Ines obawia się jego reakcji na wieści o ślubie. Ursula nie może pogodzić się z tym, że Vasco będzie mężem innej kobiety.

Występują (pokaż wszystkich)