Sekrety sąsiadów: Nowa kobieta mojego taty (37)
Reżyseria: | Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov |
---|---|
W skrócie: | Julia i jej córka Agata mieszkają w sąsiedztwie kobiety, z którą zamieszkał mąż pani Popowskiej po rozstaniu z nią. Między rywalkami toczy się wojna. Sprawy pogarsza również sama Agata. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
sobota, 12 kwietnia za 10 dni |
3:35 | TV 6 (z napisami) |
Opis
Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.
W tym odcinku
Julia i jej córka Agata mieszkają w sąsiedztwie kobiety, z którą zamieszkał mąż pani Popowskiej po rozstaniu z nią. Między rywalkami toczy się otwarta wojna. Sprawy pogarsza dodatkowo Agata, która pragnie na nowo połączyć rodziców. Tymczasem Julia podejrzewa, że nowa partnerka zdradza jej byłego męża. Dokonuje zaskakującego odkrycia.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Grzegorz Dębowski reżyseria
-
Okił Khamidov reżyseria
Zobacz także
- Sekrety sąsiadów: Wyjątkowa okazja (17) - serial obyczajowy - noc wt./śr., 1 na 2 kwietnia 3:40
- Sekrety sąsiadów: Jak pies z kotem (18) - serial obyczajowy - noc wt./śr., 1 na 2 kwietnia 4:10
- Sekrety sąsiadów: Pod jednym dachem (19) - serial obyczajowy - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 3:40
- Sekrety sąsiadów: Ciągle w drodze (20) - serial obyczajowy - noc śr./czw., 2 na 3 kwietnia 4:10
- Sekrety sąsiadów: Zbyt przystojny by być uczciwym (21) - serial obyczajowy - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 3:40
- Sekrety sąsiadów: Niepokojący mąż (22) - serial obyczajowy - noc czw./pt., 3 na 4 kwietnia 4:10
- Sekrety sąsiadów: Nieznajomy z naprzeciwka (23) - serial obyczajowy - noc pt./sob., 4 na 5 kwietnia 3:40
- Sekrety sąsiadów: Sąsiedzki handelek (24) - serial obyczajowy - noc pt./sob., 4 na 5 kwietnia 4:10
- Sekrety sąsiadów: Niejasna przeszłość (25) - serial obyczajowy - noc sob./niedz., 5 na 6 kwietnia 3:40
- Sekrety sąsiadów: Dziewczyna z sąsiedztwa (26) - serial obyczajowy - noc sob./niedz., 5 na 6 kwietnia 4:10